Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

HAHAHAHAHAHHAHAHAHA BİTTİM BİTTİM AHSDUFASFHADSAFADS.

http://www.twitch.tv/basarcos/v/51555197?t=117m40s

Sadece 5.5 dakika ayırarak gün içinde yaşadığınız stresi komple atabilirsiniz hasudfhudashfuah. adamım ya. yine stream yapmaya başladı bu aralar, muhteşem!!!

adını söyleyin bari kim eve gidince bakayım ofiste açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

thijs freeze

şu kartlar doğru zamanlarda gelmedikçe ne gibi YARATICI kombinasyonlar yapabilirsin ki? Çok düz geldi bana. 1600 dust çöpe gitti mk

Önemli edit: Bi de benim Alexstrasza'm yok sduhgsdş

alexsiz freeze saçma ya
grimsiz patron gibi bişi heu
ya yaratıcılık tabiki yok denemez de çok topdeck kart çekmen gereken durumlar oluyor dogru duzgun clear minion yok frost nova + ds çok iyi atman lazım falan filan işte bide emperorla alex öncesi fantastik senaryolar cıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

thijs freeze

şu kartlar doğru zamanlarda gelmedikçe ne gibi YARATICI kombinasyonlar yapabilirsin ki? Çok düz geldi bana. 1600 dust çöpe gitti mk

Önemli edit: Bi de benim Alexstrasza'm yok sduhgsdş

kombinasyonla yaratıcılık değil abi olay, karşındakine ve duruma göre oynaman.

bak mesela biraz önce thijs druide karşı 6. ve 7. turnde (7 ve 8 de olabilir emin değilim asd) boş board'a arka arkaya 2 kere doomsayer attı oyunu yavaşlattık güzel dedi. hatta keeper ile silence atarsa bile sıkıntı olmaz yine boş geçirmiş gibi olur vs dedi.
kazandı da sonra.
izleyin işte baya öğretici yayın yapıyor adam. http://www.twitch.tv/thijshs
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

sabonis said:

HAHAHAHAHAHHAHAHAHA BİTTİM BİTTİM AHSDUFASFHADSAFADS.

http://www.twitch.tv/basarcos/v/51555197?t=117m40s

Sadece 5.5 dakika ayırarak gün içinde yaşadığınız stresi komple atabilirsiniz hasudfhudashfuah. adamım ya. yine stream yapmaya başladı bu aralar, muhteşem!!!

adını söyleyin bari kim eve gidince bakayım ofiste açılmıyor.

basarcos twitch. link'in içinde yazıyor işte yaw :D
Sosyal ağlarda paylaş

dun gece priesti golden yapacam diye 18'e dustukten sonra, bu sabah freeze mage'e gectim yine.. aslinda su anki metada kotu degil.. 7-2 gibi bir skor ile 13'e geldim tekrar (tabi su an ust ranklerde durum nedir bilmiyorum)..

tek sikinti warrior.. 1-2 tur oynuyorum.. eger patron veya face warrior cikmazsa direkt veriyorum concede'i.. imkansiza yakin match-up oteki turlusu..
Sosyal ağlarda paylaş

6 minion'ın hepsinin enhance-o-mechano ile windfurry alması ve bu şekilde kazanması. paha biçilemez. 1000'de 1 ihtimal... Hani 1000 oyunda 1 olacak bi ihtimal diil. 1000 kere bu senaryo olduğunda 1'inde bu sonuç çıkar. ama çıkıyor işte anasını satiim.

gvg gerçekten bu oyun için verilmiş açık ara en kötü karardı. 1 ay içinde gidiyor olması muhteşem bir gelişme.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...