Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

HAHAHAHAHAHHAHAHAHA BİTTİM BİTTİM AHSDUFASFHADSAFADS.

http://www.twitch.tv/basarcos/v/51555197?t=117m40s

Sadece 5.5 dakika ayırarak gün içinde yaşadığınız stresi komple atabilirsiniz hasudfhudashfuah. adamım ya. yine stream yapmaya başladı bu aralar, muhteşem!!!

bu adamın doğal hali değildir bu dimi ya ?

böyle daha cok follower gelsin bağış gelsin diye rage açan ergen tiplerden birisidir dimi ?
öyledir de lan nolur :(
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten düzgün bir insan ?!?!?! ahahaha. ben adamı keşfettiğimden beri yaşam enerjimi kendisinden alıyorum be sen ne diyorsun?? :D :D

adam olabilecek her şey ama HEEEER ŞEEEEYde bir şekilde rakibin şansına bahane buluyor. "peh yenildik işte" diye bişi yok. Mesela adam 15. turda yenilmiş, "Rakip 3. turda Spider Tank yaratığı açtı ondan yenildim" diyor mesela. Gören de rakip 3 manaya 8/8 açtı sanacak :D

he bu oyunda bomb lobber tabii ki gayet şans. ama kendisi 3. tur spider tank üstüne 4. tur blast mage ile bütün oyunun gidişatını hiper değiştirdiğini unutuyor mesela. orada bal yok yani hiç. buna sebep olabilecek tek kartı çekiyor deckindeki. O spider tank'i çekmese, maçı zaten kaybediyor gibi bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

gerçekten düzgün bir insan ?!?!?! ahahaha. ben adamı keşfettiğimden beri yaşam enerjimi kendisinden alıyorum be sen ne diyorsun?? :D :D

adam olabilecek her şey ama HEEEER ŞEEEEYde bir şekilde rakibin şansına bahane buluyor. "peh yenildik işte" diye bişi yok. Mesela adam 15. turda yenilmiş, "Rakip 3. turda Spider Tank yaratığı açtı ondan yenildim" diyor mesela. Gören de rakip 3 manaya 8/8 açtı sanacak :D

he bu oyunda bomb lobber tabii ki gayet şans. ama kendisi 3. tur spider tank üstüne 4. tur blast mage ile bütün oyunun gidişatını hiper değiştirdiğini unutuyor mesela. orada bal yok yani hiç. buna sebep olabilecek tek kartı çekiyor deckindeki. O spider tank'i çekmese, maçı zaten kaybediyor gibi bişi.

şunu yazan adam
adam arcane missile attı adam diye foruma gelip aglıyo
olm senin rage ve aglamaya karsı hiç bi yorumun olmamalı hatta ya abi adam haklı aslında cok op felan diye destek vermen lazım
herifin stream yapmıyanısın aq
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

yok abi değil ya
gerçekten düzgün bi insan dediğim gibi arada takip ediyorum ben
yazık olmuş ya heralde kötü bi gün geçiriyodu
bi de bu tarz oyunlarda ragelemek çok kolay valla :D

la adam da timerewinder var commander'la vurduktan sonra atmıyor, sonra aglıyor sadaf cok komikti ya
Sosyal ağlarda paylaş

Freeze mage'i siz beceremiyorsunuzdur veya 4 maç kötü çekmişsinizdir falan.

Beceremiyorsunuzdur derken, ben de 20 maç kadar deneyip hala alışamamıştım. Mesela Spyro benden daha iyi oynuyordu freeze ile. Düzgün oynamayı öğrenmesi temiz 40 maç falan. Öle "freeze iyiymiş, yapiim de meta'yı döviim" diye bişi yok eğer yeni oynuyorsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...