Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sacrificial pact'in text'inin kesinlikle destroy a demon on the board falan olmasi lazim. Boyle bi sacmalik yok. Cok uzun ve zorlu bi oyundu jaraxxusumun aptal bi kartla 15 healthini yemesinin mantikli bi aciklamasi olamaz :(

Ayrica ayni mantikla masticore cok hakli.
Sosyal ağlarda paylaş

nasil anlamadım ben jaraxxus boarddaydi adam sacrificial pact atti diye mi kiziyorsun.
board taki demon ı oldurebiliyor zaten face atmış spell i gibi yazmışsın.

bu arada o mistress of pain vurdugu damage kadar hp heallayana kadar calismaya devam ettiği icin soulpriest le birlikte sonsuz vuruyormus. mekanigi bilerek oyle yapmislar bug degil yani. bana da biraz sacma geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

nasil anlamadım ben jaraxxus boarddaydi adam sacrificial pact atti diye mi kiziyorsun.

bu arada o mistress of pain vurdugu damage kadar hp heallayana kadar calismaya devam ettiği icin soulpriest le birlikte sonsuz vuruyormus. mekanigi bilerek oyle yapmislar bug degil yani. bana da biraz sacma geldi

Dalga mi gecion anlamadim
Tabi ki jaraxxusu heromdu
Sosyal ağlarda paylaş

Gallant said:

Enteresan bir bug(belki de exploit) oldu gecen bir oyunda. Eleman bir karti oynar gibi yapti ama kart havada kaldi, oylece dondu oyun, ne timer isledi ne bisi, 10dk sonra cikmak zorunda kaldim, direk yenik saydi.

sen battlent'ten disconnect oldun ama oyun mal olduğu için sana haber vermedi. olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Nekro said:

Dalga mi gecion anlamadim
Tabi ki jaraxxusu heromdu

abi face atılıyormus sacrificial pact bilmiyordum. Baya sacma bir olaymis harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

Gallant said:

Enteresan bir bug(belki de exploit) oldu gecen bir oyunda. Eleman bir karti oynar gibi yapti ama kart havada kaldi, oylece dondu oyun, ne timer isledi ne bisi, 10dk sonra cikmak zorunda kaldim, direk yenik saydi.

Oyle supheli bi durumda force quit restart yapmak gerekiyor
Arada bir olan bisey
Bir de mac kullananlarin sorunu, bi muddet oynayinca gokusaklari basiyo grafikler dagiliyo falan
Oyle oyle tekrar baglanamamaktan her sezon 1-2 rankim gume gidiyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

fel reaver hiç çıkmadı bana ya, şimdi 800 veya 1600 dust veresim de yok 1 ay sonra kart standart dışı kalıyor. mahrum kaldım şu druid destesinden ya, bi türlü oynayamadım fel reaver yüzünden :D he çok üst düzey deck diil ama çok abuk maçlar oynuyorsun ve zevkli.

ya bi video vardı tempo magee karşı mı ne oynuyodu druid
adam 5 te fel reaver düştü
magede herif içine mi doğdu nedir elini tutmuş
reaver düşünce
önce mage apprentice mi ne onu düştü sonra mana wrym mana wrym coin
arcane missile arcane missile felan druid turn 7 de felan decki bitmiş şekilde ağlayarak çıktı eauheuha
Sosyal ağlarda paylaş

mech mage mi kaldı ya. son 2 ayda 1 kere gördüm sanırım. bu arada mech mage demişken, 3-4 gün önceki arena draft'ım hasdufhudash. ha frostbolt/flame cannon ve aoe olmadığı için iyi bir deck değildi ama komboyu yaptığım maçların çoğunu kazandım. 1 tane daha olaydı blast mage, dağıtırdım ortalığı heralde :D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...