Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

ouuv sen ne diyon, ağzına bile sıçtı arena'nın: 12-1

tek yenilgi de elinde 2 kart olan mage'in topdeck polymorph boar çekmesi, crazed alchemist ile 0/2 tauntumu öldürmesi, fireball atması ve crazed alchemisti boar yapıp 4 daha vurması :D

saçmalık ötesi bir 3'lü kombinasyon yani. 3 karttan herhangi biri başka bir kart olsa zaten rahat öldürüyordum sonraki tur ayı gibi yaratıklarımla.

sen deckteki sinerjiye bi bak bu arada. inanılmaz sinerjik şeyler var deathrattle, coin almaca van cleef, battlecry-brann vs gibi. tabii bi de chow var... ilk turdan chow geldi mi %65-%35 falan oluyo daha ortada hiçbişi yokken kazanma oranın :D
Sosyal ağlarda paylaş

şamandan inanılmaz sıkıldım. overload da baydı. bütün kartları disenchant edip priest deck yaptım. takılıyodum bugün. rakibin, oynayınca 8 hp veren minionu aldım. (benim direkt elime koyan 2 manalı kart). 7 canım vardı. MASADA AKİNAY PRİSTİN OLDUĞUNU UNUTUP, 7+8=15. BİR DAHAKİ EL BENİMSİN VORLAK diyerekten oynadım. ama öyle olmadı.

kapattım oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

http://galeri4.uludagsozluk.com/101/bir-insan-%C3%B6mr%C3%BCn%C3%BC-neye-vermeli_176967.jpg

"To all those wondering it does infinite damage because it's passive says it heals for the damage it does and so it does damage until the unit is healed hence the infinite damage." said:

niye heallayana kadar trigger'a baglanıyor ? auch. ın üstünde yazanı yapması lazım.

tournament medic'de aynısını yapıyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

Mistress gitti vurdu 1 damage verdi dimi miniona. O physical damagela seni heallamaya çalışıyor, soulpriest yüzünden 1 heal yerine 1 damage alıyorsun.

Sonra o verdiği 1 magical damage ı da heallamaya çalışıyor. Ama o da ne, o heal da damage vurdu. Sonra bir önce verdiği damage ı heallamaya çalışıyor vsvs loopa bağlıyor böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

abi daha güzeli şu
handlock oynuyosun
karşında ben varım dragon priest ama ne yazık ki elimde ysera olmadığından nefarian var deckimde
nef atıp sacrifice demon cekip jaraxus oldugun turn azına vuruyorum auheuhaueha

bu arada auchenai ile mistressin olayı ikisinide creature effect olması yane boardda kalması
kart olarak mesela life leech tarzı bişi olsa aynı etki olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...