Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Murloc paladin'in son halini freeze mage'e benzetiyorum. Oyun gelişimi ve burst biriktirme açısından çok benzerler. Mirror match-up'ları da çok çılgın (rakibin murloc'unu kendi sahanda canlandırabiliyosun anyfin'le, ona göre oynaman gerekiyor falan)

Kendim oynamıyorum ama karşıma gelenler ve izlediklerimden çıkarımım bu oldu. Bence güzel bişey oyuna yeni enteresan bir mimarinin kazandırılmış olması.
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:
entomb secret palayı bitirdiyse ben kimlerle oynuyorum ? gerçek dışı şeyler yazmayalım lütfen. pala-priest matchup'ında paladin hala ağır basıyor

secret pala her match-up'da agir basiyor.. fuckin xmas trees..

bir tek freeze mage'le rahat oluyor.. onda da bazen allah gibi cekiyorlar, bir sey yapamiyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Azıcık tersten Sabonislik yapayım. (Dün doğum günü diye oyuna girmedi herhal. QQ göremedik)

Renolock vs Kanser Priest (Ben)

İlk 15 turnü pas geçiyorum (Malum her iki taraf için de ultra yavaş.) Adam Feugen + Sunfury indi. Auchenai + Circle + upgrade'li hero power ile oldurdum. Artan manayla Museum Curator indim. TA DAA STALAGG!!!

Bir sonraki turn Sorry spamleyerek Stalagg + Dark Bomb (Auchenai'ye) indi. TA DAAA TOP DECK Mind Control (Evet 10 mana olan)

Bir sonraki turn Bgh+Soul Siphon ile temizledi. Curator'dan gelen Stalagg'ımı indim. Silence+bişeyler indi. 2 ya da 3 turn sonra 2. Museum Curator'dan yine Stalagg geldi.

You win this time... Garibim çok uğraştı da olmadı. Neden bilmiyorum ama Renolockları yenince ekstra bir haz duyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

CW değişti deathwing'lisi popüler oldu, Priest de entomb-monkey vs. alıp bi tık hızlandırdı deck'ini. O yüzden Ysera gözükmüyor pek 2 sezondur. Yoksa dediğin gibi, hiç mage oynamıyorsa ysera yapsın madem. Güzel kart neticede. Bir gün lazım olur :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ysera tek başına inanılmaz bi kart ama işte decke koyamıyorsun, çok yavaş. Meta, hs çıktığından beri sadece 2 ay falan Ysera kullanılacak kadar yavaş kaldı. He priest, dragon priest falan kullanıyor o ayrı

Justicar yapma. Gerek yok. Tek warrior kullanıyor. Paladin bile ancak yüzde 33 falan kullanıyordur justicar. Başka da class yok zaten kullanan.

Legendary kartlarını yaz, en çok kullandığın 3 decki komple yaz liste olarak. Söyleyelim ne yapman gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de legendarylik dust birikti naapsam bilemedim.

Hiç handlock oynamadım çünkü giantlarım yok. 4 tane giant mı yapsam naapsam.. Onu yapsam Jaraxxus yok. Jaraxxus'suz handlock nasıl olur? Dragon hibritli handlock nasıl bu arada?

Şu an en cazip gelen legendary craft tercihim de malygos, en azından bir süre maly deckleriyle oynarım eğlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
maly freeze mage'e denk geldim rank 16da (bu sezon hiç oynamadım)
26 vurdu tek turda(frostbolt-lance-lance 8+9+9) 27 hp'm varken wp çekti
sylvanas shadowflameleyip reno attım dövdüm ordan
ilk defa denk geldim

fibonacci'nin freeze mage'i o..

gecen sezondan sonra millet tournament medicli, deathwingli warrior oynamaya basladi onun yuzunden.. simdiden sonra da maly freeze mage goruruz bolca..
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Benim de legendarylik dust birikti naapsam bilemedim.

Hiç handlock oynamadım çünkü giantlarım yok. 4 tane giant mı yapsam naapsam.. Onu yapsam Jaraxxus yok. Jaraxxus'suz handlock nasıl olur? Dragon hibritli handlock nasıl bu arada?

Şu an en cazip gelen legendary craft tercihim de malygos, en azından bir süre maly deckleriyle oynarım eğlenirim.

jaraxxus bile yoksa boş ver bence. malganis varsa demonzoo tarzı bi şey deneyebilirsin onun için de sea giant yapılabilir ama handlock şu an zaten popüler değil daha çok renolock'ın gideri var.

ben de şu ara onunla 5'e tırmanıyorum yavaştan. az önce bi secret palanın ağzını kırdım zevke geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...