Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

valla renolock ile gayet hala yeniliyorsun face shaman ve face hunter'a ya. tek kart olduğu için, gelmeme ihtimali gayet yüksek.
çift kartlara ihtiyaç yok ama çift kartlarla çok daha stabil bi deck kuruyorsun, teklilere göre. zaten muhteşem bir dizayn olmasının sebebi bu.

daha narin ve istediği kartları çekmezse patlayan bir deck ama aggro'ya karşı geldi mi neredeyse direk win veren bir karta sahip.

vs

daha stabil, ve bu sayede kontrole karşı genel olarak şansı daha yüksek bir deck.
Sosyal ağlarda paylaş

challenger legendary olsa her şey çözülecek. veya 2 secret getirse mesela...

4-5 secret getirince akıl almaz bir mana, tempo avantajı oluyor. 6 manaya 10 veya 11 mana oyuna koyuyor. rakip bu secretları çözücem diye götünü yırtıyor, board'da en az 3 tane minion'ı olması lazım rakibin ki bi boklar yiyebilisin. eh zaten paladin'e karşı 3 minion tutmak da imkansıza yakın.

Üstüne üstlük paladin'in deck'inde geri kalan 12 karttan 5'i büyük minion oluyor, onları çatır çatır çekip oynuyor. halbuki sende 17 kart kalıyor, sen büyük minionlarını veya cevaplarını çekemiyorsun haliyle.

bütün bunların üstüne karar vererek oynamıyorsun. deck'te resmen sıfır karar var. face decklerinde daha çok karar var maç başına...

kısacası duyurulduğundan beri diyorum saçma sapan olacak diye. hala da dokunmadı şerefsiz blizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

şu eleman baya baya inanılmaz ya ahahahaha http://www.twitch.tv/basarcos

her online olduğunda izliyorum neşem yerine geliyor. küfür ede ede, bağıra bağıra, "yeter lan onu da yapma artık yuh" diye diye yeniliyor. adam yenildikçe ayrı bir haz duyuyor insan sadhfuhasdufha. bir de kendi hata yapıyor mulligan'da falan mesela. sonra ağlıyor kart gelmedi diye falan. müthiş müthiş.

herkese tavsiye ediyorum.

ha bilmeyenlere de tavsiye ediyorum, anlıyor eleman oyundan, en azından arenadan anlıyor yani. kaparsınız 3-5 bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de komik baya diye tavsiye ediyorum asıl zaten. Kripp falan halt etmiş, rakibin en en ufak iyi hareketine karşı rage açıyor.

O kadar iyi ki, yayını yoksa gidip eski videolarını falan izliyorum.
Yenerken komik diil ama, yenilirken izlemek lazım hep =) he Yenerken, hayvani avantajı varken rakip rng kazansa da yine rage oluyor bak mesela :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...