Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

rogue'a kıyak geçmeye çalışmışlar ya sonunda (oynamıyorum bizzat ama dengesizlik vardı yani yazık kızcağıza)

Reno'nun çalışmasını engelleyen kartı var kızın:
http://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/thumb/d/d5/Beneath_the_Grounds(22397).png/200px-Beneath_the_Grounds(22397).png
Sosyal ağlarda paylaş

ya adını unuttum bir kart var, stealth özellikli, her roundun sonunda +1/+1 kazanıyor. 2 defa denk geldim, ikisinde de 1 round bekletip saldırttılar çok gereksiz bir şekilde. Mal mı bunlar, dursun işte 10/10 falan olunca saldırırsın diyorum ama ikisi de aynı şeyi yapınca acaba stealth iken 1 kere oluyor da o yüzden mi öyle yapıyorlar diyorum. var mı bilgisi olan?

hah şu işte

http://hearthstone.blizzplanet.com/wp-content/uploads/shade-of-naxxramas-hearthstone-curse-of-naxxramas.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ya adını unuttum bir kart var, stealth özellikli, her roundun sonunda +1/+1 kazanıyor. 2 defa denk geldim, ikisinde de 1 round bekletip saldırttılar çok gereksiz bir şekilde. Mal mı bunlar, dursun işte 10/10 falan olunca saldırırsın diyorum ama ikisi de aynı şeyi yapınca acaba stealth iken 1 kere oluyor da o yüzden mi öyle yapıyorlar diyorum. var mı bilgisi olan?

hah şu işte

http://hearthstone.blizzplanet.com/wp-content/uploads/shade-of-naxxramas-hearthstone-curse-of-naxxramas.jpg

abi value alman gerekiyor. druidde kullandım bende. yani 10/10 yapma hayali yalan 4/4 baya yeterli.

keza aynısı değil tabi ama benzer value prensibiyle çalışan bir kart daha var 'edwin' rogue legendary. onu da böyle elinde kart bekletip bi anda kombolayacağım dersen patlatırlar adamı. ha şöyle zaten örli drop inersin bilmemne öle bi safety net gibi bekletirsin oynamazsın.

aynı şekilde zaten board control sendedir. 1-2 tur daha bekletirsin value için. işte ne bileyim boom turn geldiğinde tek atıp iyice board control için falan bekletirsin.

ama öbür türlü 3 manaya attığın kart 4/4 body ve stealth olduğunda zaten value almış oluyosun karttan. ondan sonra teferruat gibi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

reno'lu fatigue warrior yaptım oynuyorum
sora elimde atacak düzgün kart yokken T5 mi ne ortası boş
verdim doomsayer'ı boş masa'ya
karşısı boş geçmek durumunda kaldı tabi
sora gelen kartlarla bi güzel döşedim oyunumu
böyle bi hoş hissettim kendimi falan eheh
value anahtar kelime
Sosyal ağlarda paylaş

Aarghhhh %90 falan winrate'im olan priest'e karşı son 3 kart içinde 2 heal'ım kaldığı için yenildim.
He bi de turn 5'te Shredder'ımdan darnassus aspirant çıktığı için, bütün oyunu 2 mana geriden oynadım. Ona rağmen, aşırı bahtsızlığım olmasa kazanacaktım.

So much salt, so much tilt....
Sosyal ağlarda paylaş

rank 1 full yıldızdan, rank 2 - 2 yıldıza kadar düştükten sonra eve gelip 1 maç kaybederek full'ledim. Gerçekten meta'ya uygun şekilde legend denediğim 2. sezon oldu, daha önce handlock'un çok kötü olduğu bi dönemde inatla handlock deneyip 2'den yukarı çıkamamıştım gerçi.

http://i.imgur.com/XOiuj5v.png

deck de budur. greed master bi deck:

Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

keeper of uldamanı cok sevdim, cok yönlü bi kart hem saldırıda hem defansta kullanılabiliyor

sabo kürt masterdan verim alabiliyor musun? onu mu koysam yoksa solemn vigil mi karar veremedim

bi de black knight neden? justicar daha iyi gider gibi

1) uldaman, ilk seti değerlendirirken aşırı sevdiğim bi karttı. hala da öyle. inanılmaz yani. ragnaros, boom vs farketmiyor, her türlü şeyi öldürebiliyorsun, yetmiyor hem yere 3/3 ve 3/4 koyabiliyorsun, hem bi anda buff ile beklenmedik trade yapabiliyorsun. muhteşem gerçekten.

2) cult master'dan genellikle çok iyi verim alıyorum. 2-3-4 kart çekebiliyorum yani. Creeper, Argent Protector, Minibot, Coghammer, 2xMuster, Regent, Murloc Knight, Shredder, Belcher, Boom, Hero power sayesinde yerde her daim minion'ların bulunabiliyor.

3) Justicar aşırı greedy. Late game matchuplarım zaten yeterince iyi. Mid game'de bi DotC, bi Belcher, bi tauntlu giant vs öldürmek bi anda bütün oyunu değiştiriyor. Mesela o noktada 6 manaya Justicar inmek saçmalık bence. Şu anda Black Knight ile baya bi verim aldım, heralde maçların %80'inde falan value alıyorum. He tabii full face aggro'ya karşı bazen elimde başka bişi olsaydı diyorum ama Justicar daha da beter böle bi durumda..

4) Kendi eklentim:

1 Gadgetzan Jouster, 1 Zombie Chow ile oynuyordum. Jouster herhalde %20 falan kazanıyordu bu kadar hayvani minion'larıma rağmen, eeeeh yeter dedim argent protector koydum. Fena diil gibi ama aggro'ya karşı yeterince iyi değil. O yüzden belki 2. Chow düşünebilirim. Ama o da turn 6-7-8 Reno atmamı baya bi engelleyecek. O yüzden kara kara düşünüyorum ne koysam diye. Biraz daha Protector ile devam edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...