Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

evet ticaret.

ticaret diyince iyi ticaret mi demis oluyorum lube ayar.

edit --

adam bileklik kampanyasini niye yapti? 3-5 milyon TL kurtarir kulubu diye mi? BJK gibi menemene muhtac oldugu icin mi? UEFA'ya savunmaya giderken bir seyler yapmaya calistigini gostermek icin. Cok kisa donemde o kadar urun uretilmesi gerektigine gore Cin'de 0.1 TL ye bile uretilebeilecek urunu 4 TL ye kakalamistir biri. Amac burada para kazanmak degil UEFA'ya bir seyler gosterebilmek.

Hepiniz cok zekisiniz anasini satayim bizim kulup moron.

moronluklar cok gerci ama herkes de bir ticaret uzmani arkadas.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

evet ticaret.

ticaret diyince iyi ticaret mi demis oluyorum lube ayar.

edit --

adam bileklik kampanyasini niye yapti? 3-5 milyon TL kurtarir kulubu diye mi? BJK gibi menemene muhtac oldugu icin mi? UEFA'ya savunmaya giderken bir seyler yapmaya calistigini gostermek icin. Cok kisa donemde o kadar urun uretilmesi gerektigine gore Cin'de 0.1 TL ye bile uretilebeilecek urunu 4 TL ye kakalamistir biri. Amac burada para kazanmak degil UEFA'ya bir seyler gosterebilmek.

Hepiniz cok zekisiniz anasini satayim bizim kulup moron.

moronluklar cok gerci ama herkes de bir ticaret uzmani arkadas.

asdfasfdasdfsa

size müstehak valla dedeler yesin kulubunuzun kaymağını sizde bide gelip savunun burda helal team
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bu bileklik işinde katakulli döneceği aklıma gelmişti. Sonuçta Store markalı siktiriboktan paçavraları 70-80 liraya satan bir düzenden söz ediyoruz. Kesin kulüpten tekstilcinin biri tişört başına 10 liraya mal edip kulübe 50 liradan çakıyordur. O yüzden bu bileklik meselesi şaşırtmadı beni.

İlk satışa çıktığında dedim bunların maliyeti toptan sipariş verileceği için olsa olsa 50 kuruş-1 lira olsun ama bizimkiler kesin 4 liradan alır diye düşündüm ve doğru çıktı.

Daha da kötüsü bunu ticaret adı altında savunmaktır. Akla kara değil plastik bileklik. Acil lazım oldu ürettirecek adam bulamadık diye bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

az önce bi yerde rakı içiyorduk yan masaya ümit davala geldi
kafalar güzel olunca tasak gectik sizi gs nin başında görmek isteriz falan diye
nasip inşallah falan dedi asdhaksşsjaksl

http://www.hurriyet.com.tr/10-soruda-sizofreni-25130646
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...