Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Aceace said:

Yeni yönetim sırf taraftarın isyanını bastırmak için

SALAK taraftarın diyelim... Yapmazlar diye umuyorum. Bu kez uzun vadeli düşünürler diye umuyorum. İlk FB şampiyonluğunda gemileri yakmazlar, 100 yıllık kulüp tarihinin EN istikrarlı en başarılı efsane kadrosunu dağıtmaya kalkmazlar diye umuyorum. Evet 2000 uefa kupası kadrosundan daha yukarıda görüyorum bu takımı. Kuapyı aldıktan bir sene sonra ne oldu? Sonraki 7 sene ne oldu? Bu kadro üst üste DÖRDÜNCÜ kez CL gruplara gidiyor. Bozulmazsa önümüzdeki 5 sene en az iki şampiyonluk 3 CL gruplar mücadelesi göreceğiz.

Muhtemelen 100 sene sonra bunu yapmış tek Türk takımı olarak anılacaklar, dönemin Rıdvan Dilmeni anlatacak Burak vardı diyecek, Sabri vardı diyecek. Kendi taraftarı yuhalardı çıkarlardı gene aslan gibi oynarlardı... anlatacak böyle Kaan Kural tarzı bir vurguyla.

Ne çeşit bir trollsün sen yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

sostizm said:

SALAK taraftarın diyelim... Yapmazlar diye umuyorum. Bu kez uzun vadeli düşünürler diye umuyorum. İlk FB şampiyonluğunda gemileri yakmazlar, 100 yıllık kulüp tarihinin EN istikrarlı en başarılı efsane kadrosunu dağıtmaya kalkmazlar diye umuyorum. Evet 2000 uefa kupası kadrosundan daha yukarıda görüyorum bu takımı. Kuapyı aldıktan bir sene sonra ne oldu? Sonraki 7 sene ne oldu? Bu kadro üst üste DÖRDÜNCÜ kez CL gruplara gidiyor. Bozulmazsa önümüzdeki 5 sene en az iki şampiyonluk 3 CL gruplar mücadelesi göreceğiz.

Muhtemelen 100 sene sonra bunu yapmış tek Türk takımı olarak anılacaklar, dönemin Rıdvan Dilmeni anlatacak Burak vardı diyecek, Sabri vardı diyecek. Kendi taraftarı yuhalardı çıkarlardı gene aslan gibi oynarlardı... anlatacak böyle Kaan Kural tarzı bir vurguyla.

Galatasaray 1993-2004 yılları arasında 10 sezonun 9 unda şampiyonlar liginde mücadele etti abi haberin olsun. Yine aynı aralıkta 6 tane şampiyonluk var. Senin hesabına göre sanırım o zamanların kadrosu her halükarda eziyor. Ayrıca şu takımı kezban tripleri ile baltalayan adamları bir zahmet Tugay Ergün Hagi Taffarel gibi adamların içinde bulunduğu kadro ile kıyaslama.

Sen başarı geldiği sürece bomboş şınayderi görüp semihe geri pas atan Selçuk'u, daha maçın 30. dakikasında 5 kere ofsayta düşüp üstüne hakeme itiraz edip sarı kart yiyen Burak'ı hatta oyundan alındığında kendisine sürekli süre veren teknik direktörüne maç içinde trip atan Emre çolak gibi adamları mazur görüyor olabilirsin ama biz bu tarz kezbanları takımda görmekten sıkıldık senin salak olarak nitelendirdiğin taraftar gurubu olarak.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu takım Aydın Yılmaz'la sözleşme uzatırsa Galatasarayı tutmayı bırakırım abi

''Yönetim 2005'ten beri takımda bulunan ve 5 şampiyonluk görüp 1 yıldız takan oyuncunun 2 yıl daha sözleşmesini uzatıp Başakşehir'e kiralamayı hedefliyor. 2013'te yapılan anlaşmaya göre ise KAP'a yapılan bildirim gereği Aydın'a 1.1 milyon dolar garanti ve 15 bin dolar maç başı verilmesi gerekiyor.''
Sosyal ağlarda paylaş

aysal'ın kontrat konusunda suçu yok bence. son çare denedi adam. büyük hataydı ama takımın iki banko oyuncusu takımı göz göre göre küsüp baltalarken yapacak bişi yoktu. adamları paketlese bu sefer köylü taraftar ve terim medyası tepesine binecekti sölçök'ü gönderdiler diye. sonuç olarak terim lobisi yine aysal'ı göndertti o ayrı sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

tahminden çok temenni gibi söylemişsin Red?

şampiyonluk gözünüzü kör ediyor ama takımın bi bok oynadığı yok açıkcası. aynı takım seneye sneijder muslera ile ne kadar götürür. bu düzenin patlamaması imkansız

sağ bek sabri forvet burak devam edecez yani sdfs

ki böyle yıldız alınan sene sonrası rehaveti de ayrı olayın. şimdiden fener'e basın 100 tl şampiyonluk için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...