Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

"Max Damage" said:

Aceace said:

"Max Damage" said:

Yıl 2015 ve hala Sabri Galatasaray'ın çocuğu kafasında adamlar var. Uğur Uçar onun bunun çocuğu muydu Sabri oynasın diye gönderildi takımdan. Taş gibi sağ bekti ama Sabri ve Arda yüzünden harcadılar çocuğu.

Yok Sabri ve Arda yüzünden harcamadılar.

Konya maçında buz sahada (buzlu değil bayaa buz) "bu maç oynanır" diyen digiturk-tff ortak yapımı rezillikten sonra harcandı. Hatta çok çok iyi hatırlıyorum, Uğur Uçar o maçtan önce, sağ bek oynayan ve duran top kullanmayan bir oyuncu olmasına rağmen Alex'in ardından en fazla asist yapan ikinci oyuncuydu.

Döndüğünde ise 3-4 ameliyatın etkisi çok belliydi.

Abi alakası yok biliyor musun. Adam iyileşti ve bir sezon bile şans vermeden Ankaragücü'ne satıldı 2009'da. Hem de takımda Sabri'den başka bek yokken. 2009 sonbaharında Ankaragücü'ne 3-0 kaybettiğimiz maçta bize karşı ilk kez oynadı Uğur ve Arda'ya bildiğin insanlık dışı, sakatlamalık bir faul yapmıştı. Ancak düşman olduğun kişiye yaparsın o hareketi.

Uğur ardarda defalarca ameliyat oldu, sonunda da döndüğünde eski formunu yakalayamadı, yıldızının söndüğü belliydi. Bir süre beklendi toparlamayınca da gönderildi. Çok yazık oldu, çünkü sakatlanmadan önce gerçekten müthiş oynuyordu, ama sakatlık kariyerini yaktı resmen.

Nitekim eski gücüne dönebilmiş olsaydı bugün yine parlar, ismi ön plana çıkar ve GS olsun diğerleri olsun bir büyük takıma gidip orada kendini gösterirdi.

Arda'yla veya başka oyuncularla pek ilgisi yok gidişinin.

Arda ve tayfası daha çok yabancılara düşmandı zaten. En büyük harcamaları da Elano'dur.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Amrabat kesin kalmış Gs de.

Doğruysa GS için en iyi transfer haberi olur şu ana kadar çıkanlar arasında.

Sabri, Bilal, Aydın, Abdülaziz Ayman...

Sabri'yle sözleşme yenilenmesine karşı değilim bu arada. Takımda bek yok, adam oturmuş, ve belli bir performansı var. Bu kadar yüksek ücret ödenmesi sadece sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten KAP diye bir şey olmasa yani oyuncunun alacağı ücretten milletin haberi olmasa kimsenin gıkı çıkmazdı. Sonuçta takımda bek yok, Sabri hayatının en iyi futbolunu oynuyor, e altyapıdan da yetişme. Kalsın gözüyle bakardı herkes.

Ama adamın alacağı ücret oldukça şeffaf olunca bu adamın hakettiğinin bu olmadığını anlıyor insan. Sabri'nin 1.6 milyon yuro + bonus almasının hiç bir izahı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Yeni yönetim sırf taraftarın isyanını bastırmak için

SALAK taraftarın diyelim... Yapmazlar diye umuyorum. Bu kez uzun vadeli düşünürler diye umuyorum. İlk FB şampiyonluğunda gemileri yakmazlar, 100 yıllık kulüp tarihinin EN istikrarlı en başarılı efsane kadrosunu dağıtmaya kalkmazlar diye umuyorum. Evet 2000 uefa kupası kadrosundan daha yukarıda görüyorum bu takımı. Kuapyı aldıktan bir sene sonra ne oldu? Sonraki 7 sene ne oldu? Bu kadro üst üste DÖRDÜNCÜ kez CL gruplara gidiyor. Bozulmazsa önümüzdeki 5 sene en az iki şampiyonluk 3 CL gruplar mücadelesi göreceğiz.

Muhtemelen 100 sene sonra bunu yapmış tek Türk takımı olarak anılacaklar, dönemin Rıdvan Dilmeni anlatacak Burak vardı diyecek, Sabri vardı diyecek. Kendi taraftarı yuhalardı çıkarlardı gene aslan gibi oynarlardı... anlatacak böyle Kaan Kural tarzı bir vurguyla.
Sosyal ağlarda paylaş

5 yıl boyunca ŞL'de gruplara kalmanın, Avrupa'da bir kupa kaldırmaktan daha zor olduğunu mu öne sürüyorsun? Tam anlayamadım da.

UEFA'yı kaldıran kadronun 2 yıl içerisinde darmaduman olmasını da atlamışsın. Ayrıca geçen sene ŞL'de yardıran kadro, bir eksikle (Drogba) bu sene dibe vurdu.

Ayrıca "Salak taraftar" tabirini kesinlikle kabul edemem. Yılda 1 milyon yuro bile almayan onlarca kaliteli bek varken, maksimumuna ulaşmış olmasına rağmen ŞL düzeyinde olmadığı aşikar olan Sabri'ye 1.6 milyon yuro artı bonus verilmesine tepki gösteren taraftara salak denmez.

Zaten farkındaysan kimse "Sabri ile neden sözleşme yenilendi?" demiyor. "Sabri'ye 1.6m yuro verecek kadar zenginseniz niye atıf şeyşu, niyase gibi kapasitesi kısıtlı adamların peşindesiniz. Eğer değilseniz neden Sabri'ye 1.6m yuro para verdiniz?" diyor. Aradaki ayrımı yapabilirsin umarım.

Edit: Şunu da eklemem lazım. Eğer bir takımın defans oyuncusu (Semih Kaya) takımı şampiyon yapan en iyi faktöre hiiiiç dolandırmadan "Muslera" yanıtını veriyorsa o takımın hakkatten eksikleri vardır ve en kısa zamanda giderilmesi gerekir.

Rewendor said:

Maaş kıyaslaması yaparken Bale'i bekten sayıyor muyuz eski günlerin hatrına? :)

Aasdfsdfs... Adam bugını buldu.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Aceace said:

Yeni yönetim sırf taraftarın isyanını bastırmak için

SALAK taraftarın diyelim... Yapmazlar diye umuyorum. Bu kez uzun vadeli düşünürler diye umuyorum. İlk FB şampiyonluğunda gemileri yakmazlar, 100 yıllık kulüp tarihinin EN istikrarlı en başarılı efsane kadrosunu dağıtmaya kalkmazlar diye umuyorum. Evet 2000 uefa kupası kadrosundan daha yukarıda görüyorum bu takımı. Kuapyı aldıktan bir sene sonra ne oldu? Sonraki 7 sene ne oldu? Bu kadro üst üste DÖRDÜNCÜ kez CL gruplara gidiyor. Bozulmazsa önümüzdeki 5 sene en az iki şampiyonluk 3 CL gruplar mücadelesi göreceğiz.

Muhtemelen 100 sene sonra bunu yapmış tek Türk takımı olarak anılacaklar, dönemin Rıdvan Dilmeni anlatacak Burak vardı diyecek, Sabri vardı diyecek. Kendi taraftarı yuhalardı çıkarlardı gene aslan gibi oynarlardı... anlatacak böyle Kaan Kural tarzı bir vurguyla.

Galatasaray 1993-2004 yılları arasında 10 sezonun 9 unda şampiyonlar liginde mücadele etti abi haberin olsun. Yine aynı aralıkta 6 tane şampiyonluk var. Senin hesabına göre sanırım o zamanların kadrosu her halükarda eziyor. Ayrıca şu takımı kezban tripleri ile baltalayan adamları bir zahmet Tugay Ergün Hagi Taffarel gibi adamların içinde bulunduğu kadro ile kıyaslama.

Geçen sene ki avrupa macerasını unuttun sanırım ama gelen geçen 4 attı içeride dışarıda üstüne anaokulu kıvamında ki Anderlecht takımı şamar oğlanına çevirmişti bizi. Fenerbahçe'nin başında ki deli adam ve onun Fenerbahçe'nin başına sardığı şike davası olmasa büyük ihtimalle bu ota boka trip ve takım içinde ayrımcılık yapan kezbanlar yüzünden babayı alacaktık son iki sezonda.

Sen başarı geldiği sürece bomboş şınayderi görüp semihe geri pas atan Selçuk'u, daha maçın 30. dakikasında 5 kere ofsayta düşüp üstüne hakeme itiraz edip sarı kart yiyen Burak'ı hatta oyundan alındığında kendisine sürekli süre veren teknik direktörüne maç içinde trip atan Emre çolak gibi adamları mazur görüyor olabilirsin ama biz bu tarz kezbanları takımda görmekten sıkıldık senin salak olarak nitelendirdiğin taraftar gurubu olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bir de şu var
hamza hoca topçuları gerçekten çalıştırırsa eldeki kadro efsane olabilir, yaş olarak müsait
sonuçta 15 yaşında da olsa türkiyedeki vizyonu belli futbolcunun

bu sezon sadece yasin de bir sıçrama oldu

snijder den özel ders filan vermesini bekliyordur belki dasfsd

bir de dany bence çok hakkı yeniyor, adamı forvete koysan bile burak tan iyi oynar
yazmışken smeih de sağ bekte sabriden iyiydi

ama bir tane snijder tier gelmesse takıma ilk2 ye bile giremeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...