Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Abi bende şampiyonluk sayısında hep 2. sırada olsam , bende kupa sayısında 1. olamasam , bende super kupa sayısı keza aynı 1. olamasam , avrupa başarısı desen ıslak rüyalarda anca olsa , buraya gelir bunların hepsinde 1. olan takıma "bizim kendi prezervatifimiz bile olacak" diye ağlarım , çok normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Eve RUS cagirmak gibi dusunun iste ozel mac davetini. Ama basarili takimsiniz simdi Allah var, 2 takimlik turnuvada 2. lik kupasini almayi bildiniz.

Söz konusu maçlara daha önceki senelerde katılan takımlara bakıldığında öyle olmadığı görülüyor.

Ama bunu sen de görüyorsun, biliyorsun. Burada amaç ortaya geçerli bir sav sunmak değil terbiyesizleşip demagojiyle laf sokmaya çalışmak tamamen.

Şu mesajlarınızda biraz seviye lütfen. Seviye derken sadece terbiye seviyesinden bahsetmiyorum, zeka seviyesinden bahsediyorum. Öyle olmadığını bile bile "rus çağırmak ehü ehü" diye üç yaşında çocuk gibi sidik yarışına girecek kadar düşürmeyin kendinizi. Bundan daha iyi, zaha zeki mesajlar yazabilecek kapasitedesiniz hepiniz. Yok illa böyle yapacaksanız da kahvede yapın bunu. Pati bunun yeri değil. Bu konularda sık sık uyarılıyorsanız belki de siz de buraya uygun değilsiniz demektir.

Elden gelen tüm sabrı gösterip izin veriyoruz, ama inatla aynı tavrı sürdüren 2-3 kişi var. Arkasokak, harrykewell, PZero üçlüsünü geçtiniz, bölümün müdavimleri neyden bahsettiğimi anlayacaktır zaten. Ondan sonra da "faşik yönetim tehdit etti" oluyor, "faşik yönetim banladı" oluyor, "taraflı adminler yanlı moderatörler" oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kamuoyunun Dikkatine:

Tarafima yapilan bu sistemli saldirilar ve anlamsiz hassasiyet neticesinde bu aciklamayi yapmak hasil olmustur. Gunlerden beridir belli bir takim kimseler tarafindan her yazdigim mesajda yoneltilen agir elestiriler ve kapsamli Wall of Text'ler yuzunden asil konumuz olan futboldan ve onun en buyuk destekcisi olan taraftarlardan koparilmak istenmekteyim.

Bilinmelidir ki hicbir Galatasaray'li veyahut Yozgatspor'lu patidasim hedefim degildir ve olmamistir. Ancak birkac kendini bilmez tarafindan Galatasaray dusmani oldugum lanse edilmekte ve bunun kara propagandasi yapilmaktadir. Bu konuda takdir kamuoyuna ve yuce milletimize aittir.

Kimse beni asigi oldugum futbol sahalarindan ve forumlardan uzak tutamamistir ve tutamayacaktir. Bana yoneltilen tum yakisiksiz ifadeleri sahiplerine iade ettigimi belirtmek mucbir hale gelmistir.

Kendilerini elit ve "dizginleyici, white knight" olarak goren bir takim ust akillar lutfen bana akil vermeye, hele ki terbiye vermeye, terbiyesiz demeye asla ve kat'a kalkismamalidirlar.

Tum bu yazdiklarimin yaninda bana yapilan saldirilarin ana sebebi Robin van Persie, Nani, Ozan Tufan, Volkan Sen gibi jeneriklik transferlerin ve Groskroys basarisizliginin unutturulmak istenmesi asikardir.

Belirtmek isterim ki gercekler ve dogrular asla susmaz ve bir gun yuzunuze carparlar.

Sabah 8.30'da mesailerini bana harcayanlar bunun yerine gidip kendi spor kuluplerinde gonullu faaliyetlerde bulunabilir, dunyaya arti deger katabilirler.

Saygiyla duyururum.

+18

http://i.imgur.com/KmphM4X.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Abicim ne silktiniz konuyu ya nereye taşıdınız? Kimin fazla şeyi var, kiminki daha buyuk vs... Hocam gündenmden konuşun dicez gündemle alakalı olmayan herkezin bir tarafından salladığı bir duruma düştü son 3 sayfadır topic.

Yok sen benim gardaşımsın o zaman babamız kim, yok rus çağıracam eve; yok ıslak rüya görüyorum, preservatif küçük geldiği için kendi markamı çıkarıyorum...

Herşeyi brakalım da bu Umut'ta bizim görmediğimiz bir şey var herhalde adam hem GS hem Milli takıma mutlaka oynuyor oynamadığı maç yok yedekse bile illa yedekten maça giriyor. Kadrolar bildirilirken bunun ismini yazmayı unutsak veya ismini yanlış yazsak güzel olmaz mı? Şu tatile giden kobulan elemanı sadee bu iş için alalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Öte yandan tanınırlık işine girmeyelim hiç, GS'yi özel maça davet eden Real Madrid Fenerium'a en fazla adres sormaya girmiştir o da ayrı :)

Theridone said:

Eve RUS cagirmak gibi dusunun iste ozel mac davetini. Ama basarili takimsiniz simdi Allah var, 2 takimlik turnuvada 2. lik kupasini almayi bildiniz.

ZOHAHAHAHA DURSUN ŞARKÜTERİDEN ÖZEL HİZMET EVELERE SERVİS PUOHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Diğer taraftan galatasaray kadıköyde fenerin hanımı olduğuna göre

hahah şunu galatasaraylılar da kabul ediyordur herhalde.

işte tam da bu yüzden sizin durum hanımı hayvan gibi kariyer yapmış ezik koca vakası hahahahah.

hele bi de bu sene şampiyon olamazsanız intihar edin sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...