Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

teknik olarak büyük maç kazanamayan değil, ingiliz takımlarına karşı hep başarılıydı. ligde fener'e gs'ye karşı kazanamayan adam sadece henderson'ı olmayan tam kadro liverpool eledi, tottenham tokatladı ve az daha arsenal'e gömüyordu. İngiliz takımlarına karşı çok büyük maçları kazanmışlığı zaten vardı da işte gerisi...

bizden önce de moskovada rezildi de milli takımda da ingiltere değil, büyük britanya takımlarının karşısında mağlubiyeti yoktu sanırım.

sezon açılışında bu kadar başarılı olmasını beklemiyordum ama ligi bilmesinin katkısı çok oldu. ne kadar küçümsemeye çalışırsak çalışalım ilk üç hafta gol yemeyen liverpool'u yenmek, üstüne ilk 5 hafta yemeyen city'i de yenmek...

ha bu adamın olayı bournemouth ve leicester maçlarında kendini gösterdi. sıradan maçlar başladığında ve özellikle ocak'tan sonra takvim sıkıştığında bilic'in kalitesizliği ortaya çıkacak.

yoksa geçen yılın bu zamanlarında "Bilic'li bjk şampi..." diyordu gslisi fblisi bile... yetersizliği ile belki de tarihimizin en kolay şampiyonluğu kaçtı gitti...
Sosyal ağlarda paylaş

BJK de full oraya PR kastı zaten resmen, ben herhangi bir İngiliz takımına karşı oynadığımız ve ezildiğimiz ya da böyle "eh" dediğimiz tek bir olayı bile hatırlamıyorum. Hep kusursuza yakın oynadık, hiçbir zaman ezilmedik.

Bilic zaten West Ham'a gittiyse bizden öncelikle eski futbolcusu olduğu için ondan sonra da BJK'deki İngiliz takımlarına karşı performansı sayesinde gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...