Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Geçen sene ve 3 sene önceki son 5 maçta kırılma anı çoktu, 5 maçlık serinin ilki mağlubiyet/beraberlik falan olunca hedeften uzaklaşmıştı Fenerbahçe, bir de Galatasaray son düzlükte bu tür hedef maçlarda heves kırıcı olabiliyor, hatasız final performansı var, övmek için demiyorum, gerçek bu.

2 sene önceki son 5 maç ise Ersun ile zaten garantilenen şampiyonluk senesiydi, şimdi 5'te 5 parolası ile Beşiktaş'la yapılacak bir yarış var, istatistiğe çok bel bağlamayın.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Hadi geçmiş olsun.

Beşiktaş yönetimi yaklaşık 1.5 - 2 aydır görüşmeleri sürdürdüğü Tolga Zengin ve İsmail Köybaşı ile yeniden anlaştı.

Siyah-Beyazlılar, sezon sonunda sözleşmesi bitecek Tolga Zengin ve İsmail Köybaşı ile 3’er yıllık anlaşmaya vardı. Ntvspor’un haberine göre, önümüzdeki günlerde iki oyuncuyla resmi mukavele imzalanacak ve anlaşmalar Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirilecek. Bu arada sezon sonunda sözleşmesi bitecek 3. oyuncu olan Serdar Kurtuluş ile de yeni bir anlaşma için görüşmelerini sürdürüyor

biz bu adamlarla neden tekrar anlaşıyoruz? hadi tolga ve uzak bir nebze köybaşı tamam da, serdar kurtuluş ve pektemek gibi adamların gereği var mı? bunlara 1-1.5m euro vermek safi zarar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tolga ve İsmail bu sene performanslarıyla her şekilde yeni sözleşmeleri hak ettiler. Bunu diyeceğimi hiç düşünmezdim ama özellikle Tolga hak etti. Ha halen as kaleci olarak görmek istemiyorum ama öyle ya da böyle şampiyon olacak takımın kaptanı vs. sıfatıyla duracak.

İsmail de sezon genelinde 8/10 bek performansı gösterdi. Son 3-4 haftadır ağır sıçıyor tamam ama o da bu takımda farkını haftalarca gösterdi, taşıdı. Öyle ki izlemeye geldiler zaman zaman vs... 2 sene oynamayan biri için üst sınıf iş yaptı.

Serdar da her zaman hazır, güven duyulabilecek yerli bek rotasyonu işte. Dursun, ama Beck varken ve Beck önüne de bir sağ bek alınacaksa eğer kalabalığa gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi işin güzeli barzo tinerce tayfa BJK'nin parası yok ehehe diye ağlasa da bu seneki kadro, BJK'nin sportif gelirlerinin %47'sini mi ne maaş olarak alıyor ki FFP'ye göre %70 hakkı var her takımın. Bizim halen şuan ki maaş bütçesini bayağı aşma ve üstüne koyma hakkımız var. Serdar da tutulabilir, üstüne bir çok takviye de yapılabilir maaş dengesi vs. bozulmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Gelecek sene büyük ihtimal Boyko as kaleci olur ya, olmazsa saçma. ŞG özellikle Boyko'yu istedi bu arada hatta o yüzden kiralık vs. yerine Boyko bonservisiyle alındı diye söylendi.

Ben sanmıyorum Tolga'nın performansı ŞG'nin hoşuna gidiyor ama yarışta kesip, bariz homesick yaşayan elemanı koymak saçmalık ki Boyko şimdiye kadar balonluktan öteye gidemedi.

Seneye onla başlanır, tutmazsa yine bir sezon daha kaleci sorunu yaşarız gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

boyko kadro dışı değil ki
adam 18e giremiyor 2 maçtır sadece o kadar

hatta ben bursa maçında senolun faşistlik yapıp 18 kadrosunda ilk maçta ne kadar türk o kadar iyi düşüncesi ile çıktığını düşünmüştüm. sıvasta olmamasına şaşırmıştım bence ufak bir sakatlık mı var falan bakıcaz görücez artık..

ama seneye sıfırdan boyko o formayı tolgadan her türlü alır gibime geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...