Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Necip - Franco ikilisi ile Liverpool eledik, doğru sistem ve hazırlıkla korkmaya gerek yok. Gerçi Franco harika oynamıştı o iki maçta ve Necip'te sıfır hataydı ama olsun.

Altyapıdaki oyuncuları biliyorum da öyle göze batacak bir ekstrem yetenek yok. GS'den alınan Baysal var ama onu da kullanmazlar. Zaten bodur bir tip, bu haliyle yok ederler TSL de asdfasd

Tosic - Necip ikilisi günlerinde olursa gayet yeterliler. Zaten Mersin maçında sıkıntı çıkmaz da TS maçında da atak vermemeye çalışırız.

Tolgay oynayabilirse TS maçında bayağı iyi olur. Geriye pek top düşmez zaten de umarım hazırlanabilir o vakte kadar. 1 ay var maça yanılmıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben beğendiğim Alexis'i de Ersan'ın yaptıklarıyla kıyaslayınca beğendim. Yani daha iyisi mi? Değil. Ama Ersan'ın bu oyun düzenine kattığı şeyleri zerre aramayız.

Sıkıntı işte Marcelo, Rhodolfo'nun yerini doldurabilecek mi artık kilit soru bu olmalı. FB maçı ilk sınav olacak işte bana kalırsa orada görürüz anyayı konyayı.
Sosyal ağlarda paylaş

alexis'i dünkü maçla değerlendirmek istemiyorum adam gibi ısınmadı bile oyuna girerken. sağa sola talimat yağdırdı deniyor ancak şenol hocanın verdiği direktifleri sahaya aktarıyordu adam üzerine gitmek için konu aramayın asdfsd . ancak genel olarak dün kötü performans gösterdi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

alexis'i dünkü maçla değerlendirmek istemiyorum adam gibi ısınmadı bile oyuna girerken. sağa sola talimat yağdırdı deniyor ancak şenol hocanın verdiği direktifleri sahaya aktarıyordu adam üzerine gitmek için konu aramayın asdfsd . ancak genel olarak dün kötü performans gösterdi bence.

aga girerken verirsin tamam anlarım ama..
dk 80de bile hala el kol yapıyordu açılın sıraya girin onu tut bunu tut falan diye
benim demek istediğim bu idi tolga topa vuracak kanatlara açılın açılın diye bağırıyor lan sana ne tolga bağırsın

hatta iyi bakın şenol güvenmemiş olcak ki atiba hep orta göbeğe geldi 5li defans yaptık 4 0 ken bile
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

khalad said:

aga girerken verirsin tamam anlarım ama..
dk 80de bile hala el kol yapıyordu açılın sıraya girin onu tut bunu tut falan diye
benim demek istediğim bu idi tolga topa vuracak kanatlara açılın açılın diye bağırıyor lan sana ne tolga bağırsın

hatta iyi bakın şenol güvenmemiş olcak ki atiba hep orta göbeğe geldi 5li defans yaptık 4 0 ken bile

tecrübesinin verdiği öz güven sanırım. tolga'yı kim ipler takımda Bokyo geldi die iki güzel hareket yaptı zaten miladı dolmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...