Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA V #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

siğer konunun son mesajı olmuş arkada kalmamış. yutube baktım kımse oynamamıs benım notebookla.

quad-core 2.3GHz Core i7-3610QM,
8GB RAM,
GeForce GTX 675M GPU,
dual 1TB HDDs

samsung np700g7c notebook kullanıcısıyım bu notebook ya da yukarıda yazan özelliklere yakın notebooklarda gta v oynayan var mı? performansı nasıl? son kez soruyorum ona göre alıcam? medium ayarlarda 60 fps alır mıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

siğer konunun son mesajı olmuş arkada kalmamış. yutube baktım kımse oynamamıs benım notebookla.

8GB RAM,
GeForce GTX 675M GPU,
dual 1TB HDDs

samsung np700g7c notebook kullanıcısıyım bu notebook ya da yukarıda yazan özelliklere yakın notebooklarda gta v oynayan var mı? performansı nasıl? son kez soruyorum ona göre alıcam? medium ayarlarda 60 fps alır mıyım?

gfx kartin hafizasi ne kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

8GB RAM,
GeForce GTX 675M GPU,
dual 1TB HDDs

bence yapılacak en doğru hareket, gta5 almaya kararlı bi arkadaş bulman. eğer sende makul seviyede çalışmazsa ona yapıştırırsın aynı fiyattan (tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...