Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Watch

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Yok abi ya benim böyle oyuncaklara ayıracak bütçem hep var, normalde de yeni bir şey çıktı mı dayanamam ama hiç değecek gibi gelmiyor. Pil ömrü kısa bir de 3G'si yok. Cebinden telefonu çıkaramadığın zamanlarda kullanmak dışında bir işlevselliği yok şu anda.

3G'lisi çıksın o zaman değişir fikrim direk.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Oyuncak falan değil gayet güzel alet. Ha eksik yönleri yok mu? Çok var ama bi süre kullandıktan sonra bunsuz ne zormuş diyo insan.

Sms, whatsapp, gelen aramalar, mailler, bankanızın app'i varsa hesaba gelen paralar vs mirror ediliyo saate. Eğer saatin sesi açıksa, telefon aramalar hariç sadece titriyo, saat kolunda hem titreyip hem ses çıkarıyo. Saate baktığında direkt o notification'ı gösteriyo içeriğiyle birlikte. Evde, dükkanda telefonu bırakıyorum masaya ama hala herşey elimin altında.

İlk bi hafta ne gerek varmış, satsam mı acaba derken şimdi bunsuz olmaz diyorum.

watchOS 2'de gelmek üzere, almayı düşünen varsa tatava yapmasın. Alın geçin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mükemmelikten kastım, atıyorum telefonun çalıyo ve sen saatten cevap vereceksin. Bastıktan 2-3 sn sonra açılıyo ve eğer telefona uzaksan ses sanki telefon çekmiyomuş gibi kesik kesik gidip geliyo.

Bt ancak bu kadar yeterli farkındayım ama madem adam gibi o mesafeden konuşturmayacak o zaman saat çalmasın o mesafeden.
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ben hong kong dan 1050 ₺ ye almıştım 42mm sport versiyonu. Alet gayet güzel araba kullanırken hey siri eve yaklaşırken markete uğrucam hatırlat, yada karıma şu şu şu mesajı at deme imkanı (türkçe ve bakmadan), arabaya biner binmez 24 dakika sonra iş yerindesin demesi, takvimde bir etkinlik varsa ve etkinlik yeri farklı yerdeyse haptic titreşim ile ya şimdi çık yada hiç git me demesi, daha yeni olmasına rağmen HGS gibi banka app leri gibi yaratıcı ve işe yarar app lerin olması, workout app'in her ne kadar harita özelliği olmasada ilk kalibrasyondan sonra çok kullanışlı olması, kalp atış özelliği, pilin dolu dolu bir gün yetmesi ve yeni çıkacak watchos ile de tartışmasız gelecek özellikler, aynı ağda olduğun sürece bluetooth şartı olmaması (fabrikanın diğer ucunda sarjdaki telefonumdan arama yapabiliyorsun), mac os ile handoff çalışması, siriye başkalarını davet içeren şeylerin sorulabilmesi vs.. bence alınabilinecek gayet mantıklı bir cihaz..

öte yandan tasarımı güzel, ekran kalitesi beklentimin çok çok üstünde, suya dayanıklılığı oldukça iyi

kötü yanları mikrofon ve hapörler 1 tık daha iyi olabilirmiş, sonraki os update de geliyor fakat şuan native app yüklenemiyor, daha çok watch face olmalıydı, apple pay türkiye yok maalesef
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...