Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kime Kızayım Şimdi

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

Mal abime steam accountumu vermiştim CS:GO oynasın diye. Ben de manyak gibi o sıralar LoL oynadığım için çok sallamamıştım. Tekrar ortamlara döneyim dedim gittim H1Z1 aldım GTA V aldım falan takılıyorum kendi kendime. Demin CS GO ya bakayım dedim, bizim hıyar banlanmış hile yapıp. Hadi yemişim CS yi çok da oynayasım yok da, kimle steam üzerinden konuşsam sorry bro you got banned diyor. Sokacam 200-300 TL para verdim son 1 ayda hesaba hiç haberim yoktu ban yediğinden falan. H1Z1 de arkadaş edineyim diyorum o da olmuyor.

Banlı hesaba oyun alan kafama mı sıçayım yoksa abime mi bilemedim. Sokacam bunun çözümü yok mudur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi. aynı durumun kuzenlisinden müzdaribim, 5 yıldır vac banım var. allahtan gün sayacı getirdiler de en azından üstünden kaç gün geçmiş görüyor insanlar da bi miktar hafifliyor.

şişman adam perma hale getirdi. 5 yıl mı 10 yıl mı ne cooldownu varmış eskiden.

steam forumlarında az ağlamadım zamanında. HESABINDAN SORUMLUSUN GARDAŞŞŞ diyor herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ne profili, hiç kurcalamadım ki. demin birisi dedi de farkettim bu kadar önemli olduğunu. ben cs go oynayamayacağım falan sanıyordum bir daha çok da sallamamıştım o yüzdne.

herkese publish etmek nedir ya. bendeki oyunları yeni bir accounta alamıyorum sanırım di mi ?

3-7 günlük değilmiş ya, dallama yeni account almış sırf bu yüzden. ulan en sevmediğim şeydir bi de hile falan. gta yı almazdım bilsem ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...