Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5. Geleneksel Paticik Hearthstone Turnuvası

quixef

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

binarybeast e girilmiyor sonuclar

The administrator has disabled user submitted match reports - contact the organizer to report your win

fakin area masters

Hocam confirmed players in skor bildirme olayı açık, binarybeast hıyarlık yapıyo, siz yazın konuya girerim artık ne yapayım, çilem buysa çekerim
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

sabonis said:

ya genşler benim bu aralar vaktim olmayacak gibi. nası olacak... baktık yapamnıyorum, hepsini yenik sayarsınız

Tüm maçları aynı lame ramp druid destesiyle alamayacağını gören sabonisten büyük ağlama olarak kayda geçiriyorum bunu

Töbe yaleppim. Adam hala oturmuş laf ediyor turnuva şampiyonuna, bu kadar mı çekememezlik olur.
Ha oynasam da o turnuva kadar iddialı olamam, çünkü işte dediğim gibi vakitsizlik nedeniyle meta falan düzgün takip edemiyorum. 1 ay önceden geliyorum, yeni deck falan yükselişte ise büyük ağzıma sıçar tanımadığım için.
Mesela1 hafta önceye kadar midrange hunterın yeniden doğduğunu bilmiyordum, birkaç maç yaptım hep dave Hunter gibiymiş gibi karşımdaki sonrasında dank etti mid oldukları.
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

Ooo sabo yan cizmek yok. Bizde sabah aksam meta neymis diye takip etmiyoruz ki maksat geyik.

ondan dolayı oynamıcam demiyorum ki. Şimdi eve geldim mesela. Beynim acayip dolu, saçma sapan youtube twitch izlemekten başka hiçbir şey yapamam mesela şu anda. Ha daha 3 deckim bile yok :D en azından biraz metaya bakıp deck yapiim bare bu gece.

Wishmaster said:

edit: Sabo bu kadar korkmana gerek yok ya, en kötü yenilirsin. Bak ace de turnuva kazanmıştı, geçen turnuvada elendi. Her zaman sen kazanacaksın diye bir şey yok. Hangimizden korktun onu söyle bari.

haydaaa :D

kimden korkcam. kendimden korkuyorum: incompetence...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...