Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5. Geleneksel Paticik Hearthstone Turnuvası

quixef

Öne çıkan mesajlar

http://binarybeast.com/xHS1504224#brackets

http://binarybeast.com/xHS1504224

Fikir alışverişine başlayalım diye açıyorum başlığı.

Benim konuyla ilgili fikirlerim şöyle:

- Lig olayı gereksiz uzatıyor, doğrudan eleme usulü
- Her aşama için 3 günlük bir zaman aralığı belirleyeceğiz, o 3 gün içerisinde rakipler ne zaman anlaşırlarsa o zaman oynayacaklar, ancak bir kere bir maç tarih ve saati üzerinde anlaşılıp turnuva yöneticisine bildirildiğinde, o saat ile bağlı olunacak, taraflardan birinin 15 dk. gecikmesi halinde hazır bulunan taraf maçı kazanmış sayılacak.
- Maçlar BO5, Conquest stili. Yani kazanan deck değiştirmek zorunda, kaybeden ister değiştirir, ister değiştirmez, deck banlamak diye bir şey yok.

Fikirlerinizi alalım, hep beraber daha iyi turnuvalara sdfsfd
Sosyal ağlarda paylaş

binarybeaastte yapmıştık 3. turnvayı orda self reporting olayı var, gayet akıcı gitmişti turnuva, excellerle falan ugrasmana gerek yok hiç

conquest +1
bo5 cok gibi ama bana uyar

turnuva topiginde de demiştim, şu blackrock winglerinin hepsi acıldıgı zaman yapalım turnuvayı meta settle olmadan; daha farklı farklı deckler görürüz keyifli olur
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

her şey iyi güzel de deck banlamak niye yok la?

ha bi de 15 dakka geç kalınca elenmek extreme baya. atıyorum bi yağmur yağsa istanbulda zaten evine 2 saat geç kalıyorsun. veya random bir şekilde trafik olduğunda bile 1 saat geç kalabiliyorsun.

İlk kısım cevaplanmış, ikinci kısım ise basit: Maç saatini herşey yolunda gittiğinde evine varacağın saatin 5 dakika sonrası olarak değil 2 saat sonrası olarak belirlersin. Bu konuda serbesti var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
evet telefona gelmesi büyük etken.
muhtemelen bu sefer daha kısa sürebilir.
kayıt işi challonge'dan herkes kendi yapsın bir kişi uğraşmasın
eğer oyuncular kendileri battle taglerini yazmazsa direkt diskalifiye
geçen öyle tanımadığım bir turnuvaya girdim
mail ile uyarı geldi maçınız var diye
girdim kaybettim çıktım
aynı gün turnuva bitti resmen... :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
quixef said:

.
- Maçlar BO5, Conquest stili. Yani kazanan deck değiştirmek zorunda, kaybeden ister değiştirir, ister değiştirmez, deck banlamak diye bir şey yok.

Kazaninca deck degistirmek mi zorunda yoksa kazandigi deckle bir daha oynayamiyor mu?
ornek deck 1 ile kazandi deck2 ile kaybetti deck 1 e geri donemiyor heralde?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de katılmak istiyorum ama hem yeniyim hs'da hem de ilk olcak böyle bir turnuva. Lig usulü değilse eleme de değil herhalde kaybeden deck değiştircek diyorsunuz? 3 lost mu eleniyor arenadaki gibi? Bilale anlatır gibi anlatabilecek var mı

Bir de ben daha noob olduğumdan güvendiğim bir deckim var onun böyle 1 kart değişik halini başka deck diye yutturma açık gözlülüğünü yapabiliyor muyuz =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...