Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula

mawiman

Öne çıkan mesajlar

ben girdim de sarmadı ya. çok teferruat var. runuo gireyim dedim bi server var kalabalık wouo muydu neydi hala tailor bodcu sistemi var ya. arkadaş kim buldu bu gerizekalı şeyi 2020 yılında hadi uo hala var bodcu sistemi niye var. türkiyenin uosu bile aptal bi zihniyette. insanlar gerizekalı gibi 1500 tane tailor kasıyor hala.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

AoS temelli surumde tailorlar work order aliyor gunluk olarak mi saatlik olarak mi ne, bu orderlarin bazilari horned/barbed vs. sewing kit veriyor. O kitlerle diktigin armorlar 4 6 ozellikli falan magical armor olabiliyor.

Millet de o work orderlari dusurebilmek icin bir suru acc. acip tailor kasiyor 100 120ye falan. Sonra suresi geldikce girip work orderlari topluyor.

Bazi serverlarda adamlar basa cikamayinca bod hak devri diye bir sistem gelistirdi seneler once, tailor'i kasiyorsun, sonra o karakterin meslegini sifirlayip bod hakkini main tailor'ina devrediyorsun. Buna benzer beyin yakan fikirler var bir suru benzer sekilde calisan.

Ben uo oynamayi 2007 2008 civarinda falan birakmistim yanlis hatirlamiyorsam. Birakma nedenim buydu. Adamlar her seyi bota birakiyor, sonsuz tane tailor kasiyor. Hem sikici hem de oyunu duzgun oyniyim dersen adamla yarisma sansin yok.

(Bu arada ayni sistem bs'de de var, valorite hammerla silah armor falan yapiyorsun iste)

Sosyal ağlarda paylaş

abi sorma ya. aptal bir sistemi düzeltmek yerine aptallığını arttırmaktan başka birşey değil. biz world of uoda 2007lerde falan yapmıştık gaza gelip. bi kaç barbed kit basabilmiştim bi tane düzgün armor düşmeyince soğumuştum oyundan. o kadar emeği 5'e falan katlamam gerektiğini görünce oynayasım kalmamıştı.

120 eva charım vardı bi de ya. (biraz sphere taunt atayım) yıllarca sphere'de mage pvpsi adı altında 3 saat birbirimize uus jux atıp medi basıp sonra da dolan 3 manamızla in nox yedirmeye çalışma aptallığından sonra gerçek mage pvpsinin tadına varmıştım o serverda. hele warriorlara hiç girmiyorum. yazık türkiyede heralde 2010'lu yıllara kadar warrior diye birşey olamadı. şimdi işte görüyorum nebula yapmış bi düzeltmeler falan.

ne güzel taunt attım toplaşır şimdi pleb sphereciler. lama başlamış bile operasyona. ehehhehe

siz kim olm? sphere seven ve yaşatanlar derneği.

merak ediyorum dünyada bu kadar ilkel bir uo oynayan bizden başka kaç kişi var. second age serverı falan bile sphere'in en salak şeylerinin düzeltilmiş haliyle çalışıyor. bronx sağolsun sphere'in salaklıklarını baya bi düzeltmişti de 2000lerde scriptleri de halka açınca bütün serverlar nebula olmuştu. ama cahile nasıl anlatacaksın tabi. loot yok falan derler şimdi of.

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Akhlaur dedi ki:

Df kesmeyi özledim lan, sakin sakin takılıyordum dragonumla. O oda senin bu oda benim adasd.

haha lan abi uo'da pve yapmanın tadı apayrıydı ya. ben pek df kasamadım ama unuttum bak bi yer vardı paragon kesip minör kasardım. neresiydi orası ya böyle toplaşırdı herkes. ww bonded değilken yaşadığım o stres falan.

Sosyal ağlarda paylaş

Blood elementlerin olduğu bi mağara vardı oraya gidiyordum ben, hem para he mgüzel paragon spawnlardı. Bi de mini çılgın köylülerin olduğu bi yer vardı unuttum orayı. Valor mu veriyordu valor mu düşürüyordu neydi onları kesmek. Onlar da iyiydi baya.

Ahahaha ailenizin keg cisi diye char ım vardı ya büyük guildlere keg satardım asdfşkjsai. Çok keyifliydi run uo.

Akhlaur tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

DF'nin allah belasını versin. Bizim beraber oynadığımız bir ekip vardı, beraber giriyorduk gece 6-7 saat falan dönüyorduk. Adamlara ne var ne yok düşüyordu, 3-4 server dolaştık bana hiç bir şey düşmedi. Sonra bunlar server açtılar, 150+ played'lı falan aos.

Neyse ben yine DF'de çaresizce dönüyordum o server'da, bir bok düşmüyor... Derken şu sikko siyah orak geldi çantama bi anda. Ben de OO VAU HUAA falan seviniyorum, MSN'den yazıyorum elemanlara. Meğer editleyip çantama koymuşlar. AoS'ta düşürdüğüm tek artifact o orak oldu, o da editle geldi mndsöfg. Hep amele gibi blood farmlayıp sonra gold'la artifact alıyordum o.\\\

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, deadwoll dedi ki:

Thief'le Baron'da virtue karakterine düşen scroll'ları çalıyordum, guildleri birbirine düşürmüşlüğüm var. Champ'in cesedi üzerinde küfürleşmelerini izlemiştim 120 SW'yi thief karakterime bastıktan sonra slkdfjsg

Hahahah çalmak neyse de thief e basmak biraz acımasız olmuş asdlşfkj. Ben çalıp o mağaradan çıkana kadar ki gerginliğimi hala hatırlıyorum. Saat olmuş gece 2 3 ben nefesimi tutup mağaradan çıkmaya çalışıyorum asdfas.

Sosyal ağlarda paylaş

baktım şimdi 450 player var. double client da vardır tabi. brit bankda tek bir adam yok. ben o brit bankdaki leş kalabalığı görmezsem tad alamıyorum. ama moonglow bildiğin 2001 moonglow.

Ads-z.png

ne güzel görüntü be.

arkaya da ver stones'u. at kişnemesi, pot doldurma şorultusu ve inscription hışırtısı. bir de arkalardan biri in jux sanct attı mıydı sara krizine benzer bi nostalji atağı geçiriyorsunuz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...