Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

mawiman

Nebula

Öne çıkan mesajlar

Var sanırım, bir iki kişi ama aktif olarak oynamıyorlar.

Buradan bi 8-10 kişi Silmaril'e gittik, daha doğrusu çoğu yıllar sonra hype etkisi ile oraya geri döndü ama bitti sanırım o iş de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben varım.

item res'ten sonra 10 günde bir giriyorum evler yıkılmasın diye. çok itemim gitti, soğudum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sevgili Nebulacılar, multi client açmak için comodo anti-virüs kurup sandboxie ile clienti aç diyolar. Comodo antivirüs nasıldır bi sıkıntı yaratır mı? 2. accountu eve ortak etmek için bunca zahmete değer mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
comodo kurmak zorunda değilsin sandboxie ayrı bir program zaten. antivirüs bilmemne kurmak istemiyosan sandboxie kur sadece. bundan bağımsız comodonun da sandbox fonksiyonu var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
nebulada denemedim ama diğer serverlarda bi sıkıntı yok bende. bütün konektörleri aynı adam yapıyo zaten

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Dworgian said:

geçen sene ben vardım da, karakter de para da silinmiştir herhal. vendor da vardı yazık tüü

zannet miyorum silinmemiştir fakat vendor ve itemler gitmiştir bir ara item temizliği yapılmıştı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
nebulanın dbyi çekmiş editor bana gönderdi 2 gün önce, forum + oyun + wordpress databaseleri var, index fln atabilirim sitesine ne yapalım bana verdi kullanayım diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
md5leri kırmakla uğraşmak yerine dbdeki lost password activasyon keyi ile yayınlayayım diyorum nebula.web.tr/sifreminututumm.php?key=xxxx diye acınca direk şifre değiştiriyor tabii editor izin verirse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bakıyorum da yıl 2015 hala uodan ümidi kesmeyen arkadaşlarımız var

trdeki free serverların oyuncu çekip sonra elit satarak para kazanmaktan başka amacı yok, yabancı serverlardaki uo da uo değil başka bir oyun gibi görünüyor, grind üzerine kurulu acayip uoya hiç benzemeyen oyunlar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
kolektifinsan said:

bakıyorum da yıl 2015 hala uodan ümidi kesmeyen arkadaşlarımız var

trdeki free serverların oyuncu çekip sonra elit satarak para kazanmaktan başka amacı yok, yabancı serverlardaki uo da uo değil başka bir oyun gibi görünüyor, grind üzerine kurulu acayip uoya hiç benzemeyen oyunlar

yalnız yabancılarınki gerçek uo. bizdekiler brezilya shardları gibi dandik

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...