Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Surface Pro Alınır Mı?

bingildak

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
surface pro 4 type cover reviewleri çok iyi gelmiş. tuş, pad improvementlarını öve öve bitirememişler. daha sert olduğu için bükülme olmuyormuş, benim sp3 proda da olmuyordu zaten, nasıl bir basıyorsa camışlar. finger print olanı hakkında login konusunu baya öve öve bitirememişler.

almaya karar verdim fakat amazon tr'e göndermiyor. var mı alternatif bulan? barnak izli almak istiyorum, login ekranı için değer ofis kullanımında.

barnak izi okuyucunun sadece siyah olması üzdü ya :( aylardır siyah kullanıyordum, orospu pembesi falan alacaktım, o kadar sıkıldım siyahtan.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

toplantıda koca laptopla not almak daha zor abi. herkes köylü gibi defter kullanıyor. defter ekstra yük yanında sürekli taşıman gereken. ben 2015'de yanımda 3 tane gadget taşırken defter kalem taşımayı kendime yediremiyorum abi. utanmasam sesli not alacam falan.

şu alet all-in-one ve bildiğin laptop performansı sahip fakat muadili yok işte, MS olduğu için çekiniyorum. adamlar bu tür gadgetları yapıp yapıp discontinue ediyorlar. sonra ne satabiliyorsun ne destek alabiliyorsun.

senin gecıtlarını yesinler

laflara bak ya tam bir mtv'de my sweet 16 genci 25 bin dolarlık doğum günü partisini beğenmeyen
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahaha ya şu adamla toplantıya girdiğini düşünsene böyle herkes insan gibi not alırken bu özenti almış eline surface ı stylusu milletin gözüne ben çok teknolojiyim diye sokmaya çalışıyor sfshahah

Bide kendinin herkesten ne kadar daha akıllı olduğunu anlatıyor toplantı çıkışı bütün nimetlerinden faydalanıyorum aldığım en iyi gecıt diyor falan. Müfettiş gecıt hahahaha

HAHAHAHHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

tasarım ve geliştirme toplantılarında wireless projektöre bağlayıp, live sitenin kalemimle ss'ini çekip, onenote'da açıp, üzerinde bölgesel olarak işaretleme ve notlar alıyorum kalemi kullanarak. dev ekrana yansıtırken tabii.

daha fazla nasıl ileri gidebilirim diye her gün düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...