Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Surface Pro Alınır Mı?

bingildak

Öne çıkan mesajlar

ben geçen bir müşterimde denedim, epey güzel cihaz. çok beğendim gerçekten. tek sorun win8'in font yönetiminin yüksek çözünürlüklü ekranlarda kötü olması. gerçekten çok küçük çoğu yerde yazılar, manuel büyütünce de bazı appler saçmalıyor. devlet buna bişiy yapması lazım.

bi de bu sony'nin kaydırmalı cihazı hoşuma gidiyor. o da bayaa bayaa güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

yanıt w10

onun dışında default bütün windows fonksiyonlarını tablet versiyonu ile kullanıyorsun, desktoplar app üzerinden kullanınca bu problem oluyor

problem sayılmaz aslında, kullanımı kısıtlamıyor

sony laptop, tablet'ten çıktı bu arada, discontinue etti serileri
"roket adam" said:

ben geçen bir müşterimde denedim, epey güzel cihaz. çok beğendim gerçekten. tek sorun win8'in font yönetiminin yüksek çözünürlüklü ekranlarda kötü olması. gerçekten çok küçük çoğu yerde yazılar, manuel büyütünce de bazı appler saçmalıyor. devlet buna bişiy yapması lazım.

bi de bu sony'nin kaydırmalı cihazı hoşuma gidiyor. o da bayaa bayaa güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

kesin çıkacaktır ya yeni işlemciyle ama ne kadar sürede çıkar soru işareti tabii. tahminim 1 yıl fln.

keşke yeni işlemci ile çıkanda bataryayı da geliştirseler. şu an iyi durumda ama bir 30% daha gelişse şahane olurdu. 6-7 saat 8-9 a çıksa kafan rahat şarj aleti almadan evden çıkarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul bilişimin müşteri hizmetleri kötü, hatta öyle bir departmanı yok sanırım, yalandan bi telefon numarası bi de mail var. Maile hiç dönmüyorlar, telefonla arayınca da biz size öğleden sonra dönelim diyip kaynatıyorlar.

Dükkana gidince de hiç bi iş halledilmiyor, hatta haklıyken atara falan kalkıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bugun maliye buyuk olcekli mukellefler baskanligindan posta geldi, teknostok u (istanbul bilisim) denetime sokmuslar. 2009da aldigim televizyonlarin faturasini falan istiyolar benden.

Var bi ibnelikleri de hadi bakalim.

BioHazarD said:

soylentiler dolasiyor ama daha anonsu falan bile yapilmadi, cikmasina daha var.

ya su istanbul bilisimden alan yok mu? alcam ama adamlarin reviewlari cok kotu, alip hala sorunsuz kullanan varsa alicam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
w10 testine başladım, edge kullanım olarak şu an çok iyi. en önemlisi browserlarda güç kullanımından ağlamıştım. edge'ın 5 tab kullanımında 1 saat sonra 93% deyim. addonlar ile değişmezse, olmuş direkt.

tablet mode çok iyi olmuş.
power saver mode aynı şekilde 10 numero olmuş, elinin altında uzun toplantı vs. için, açıp kapatması çok kolaylaşmış. ne kadar etkili ama denemedim daha.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yukledim ama cok kullanma sansim olmadi daha.
bir kac kez screen flickering falan oldu ilginc bi sekilde, bide chromeda touch scroll olmuyo w8'deki gibi, duzeltirler yakinda umarim.
essek gibi isinma sorunu ayni w8 ile. gerci uzun zamandir laptop kullanmadigim icin surfacetan once bilemiyorum ne derece normal.
Sosyal ağlarda paylaş

hm eve gider gitmez deneyeyim o zaman cunku kafami kurcaliyodu isinma konusu.

onun haricinde ama cok memnunum, cantada bel fitigi yapmiyor eski 4 kiloluk gaming laptopim gibi. evde canavar desktop var, bunu da saga sola goturuyorum. visual studio, sql server falan hersey catir cutur calisiyor.
touch padi biraz kazma bazen ama ekrana dokunuveriyorum oyle durumlarda :P

kalem olayini cok kullanma sansim olmadi henuz ama onenote falan cok tatli. bu zamana kadar kullanmadigim hataymis.

desktopa da w10 kurup continuum olayini efektif kullanabilirsem cok guzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

type cover'ın touch pad'i tamamen iş görmelik ya.

ek aparat kullanmadan mouse gibi işte ama kesinlikle built in bir touch pad veya mouse görevi görmüyor. eskiden daha kötüymüş, bu gelişmiş hali eheh.

http://images.hepsiburada.net/assets/Bilgisayar/500/Bilgisayar_3380947.jpg

şunun yeni jenerasyonu var bende, çantada yer kaplamıyor, bluetooth olduğu için usb slot kapatmıyor. baya iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...