Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Surface Pro Alınır Mı?

bingildak

Öne çıkan mesajlar

TR'den alacaksan macbook her türlü daha mantıklı f/p olarak ama konseptleri çok farklı. macbook'u sonuçta tablet olarak kullanamıyoruz + pen konsepti yok. aletine kalemle yazma olayı samsungdan 5 kat falan daha iyi. samsung'daki o delay yok. instant vuruyor. ayrıca kalemin ağırlığı + tuşları inanılmaz utility katıyor. not alma konusunda dijitalde 1 numara.

TR'den alınmaz ama kesinlikle. zaten pahalı bir alet, üstüne türkiyedeki saçma sapan pricing, yazık yani.

ben 1100 dolara aldım i5, 8gb ram, 256 gb ssd. keyboard ayrıca 100 dolar bu arada. onu da almadan olmuyor. (tr'de sanırım 4.5k falan oluyor sanırım bu ikisi)

şimdi şöyle bir durum var, ben aletle birlikte çantamda şarj aleti taşımak istemiyorum.

şu tarz bir şey arıyorum, tr'de satılıyor mu bunlar. telefon için araştıranlarınız falan vardır kesin, ben iphone kullanmadığım için bilmiyorum :)

http://www.amazon.com/gp/product/B00JQKUCHQ/ref=s9_simh_gw_p107_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=0M2CVEMGZCSZJBWZ4WGP&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2079475242&pf_rd_i=desktop

bu alet 1 hafta şarj eder surface pro'yu.

amazon.com TR'e göndermiyor
EU amazonlarında ürünü bulamadım
ebay'e baktım gönderiyor fakat kargo 50 dolares.

muadili olsa converter'ı her türlü ayrı alıyorsun zaten pro 3 girişi farklı olduğu için sadece çıkışın uyması gerekiyor voltaj olarak anladığım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

sanmıyorum abi, videonun birinde usb portundan surface pro için çıkış alınamıyor demişti fakat pro 3 modeli için mi genel bir şey mi araştırmadım. o usb çıkışı ek alet şarj etmek için yazıyordu, atıyorum surface pro şarj ederken telefonu da yanında şarj etmek gibi.

şarj aleti daha mantıklı gibi ya. çok ufak zaten şarj aleti. 100-150 gr falandır.

ben çantada taşımayı sevmiyorum çünkü gün içerisinde oturup da bir kafede şarj etmem zaten. tek bir power bank çözüm olsa iyi olurdu ama tabletin kendi 1 kg zaten, power bank de 700-800 gr eklerse laptop olur asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

şu aletle yapılması gerekilen şey photoshop kullanmak. ofis uygulamaları falan için alıyorsunuz tam dayaklıksınız ya sdfg.

bu da yanlış. business kullanımı için ultimate cihaz. hafiflik, batarya, donanım yeterliliği (hafif* ve mobil cihazın hantallığı yok işlem yaparken), windows kullanıyor olması (masaüstü yazılımı) falan falan. ps için avantajlı ama diğer yönlerinde hiçbir eksikliği kusuru yok. business kullanım amaçlı laptop alan adamın bütçe sıkıntısı yoksa daha iyi bir alternatif net bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

14" e yakın abi alet artı display farklı var baya, bi de pen olayı yok tabii.

surface pro displayı saçma sapan iyi.

discontinue olmuş bu arada o seri, sitede yazıyor.

surface pro 4'de büyük ihtimal bu sene sonunda falan gelir. daha yeni seri çıkarttılar surface 3 diye. onu adam akıllı yaymadan yeni lansman yapmazlar. w10 oturduktan sonra pro 4'u çıkartırlar.

kötü olan geliştirecek bir alanı yok aletin. hardware olarak şu an zaten overkill. yazılım olarak w10'a zaten destek sağlanacak. hani surface pro'da ne geliştirilebilir desen sadece batarya derim o da sanırım teknolojinin el verdiği son noktada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...