Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

gökhan ömer'in ağzına silah soktu >> gökhan silah çekti ama ömer'in ağzına sokmadı >> ömerin ağzına silah sokuldu ama sokan gökhan degil arkadaşıydı >>> ömerin ağzına silah sokulmadı silah gökhanın arkadaşının elindeydi >>> gökhanın arkadasında silah yoktu

olayın son 3-4 ayda evrilmesi. gökhan çiçek verdi çıktı'ya kadar gidiyor olay lel
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

gokhanin arkadasinda silah olmadigina dair birsey yok. omer vardi diyor, gokhan da alenen sucu itiraf etmemek icin bilmiyorum diyor. ama BIZ ADALET ARIYORUZ, HAKKIMIZI ARIYORUZcularin hemen 'abi gokhan bisey yapmadi yaaa aslinda cicek gibi adam o' demesi sasirtmadi .

yoo gökhan bir şey yaptı, en iyi senaryoda bile oda basıp takım arkadaşlarının gözü önünde birini yatırıp evire çeviri dövdü ve yardım/yataklık ettikleri için takım arkadaşlarının odasını dağıtıp, küfürler savurup, tehdit etti.

bin kere dedim savunulacak yanı yok diye.

olay gökhan'ın ekseninde silah çekip sıka sıka mekan bastı, herkese doğrulttu vurarım dedi ekseninde yürüdüğü sürece ben olaya karşı çıktım.

Bunun dışında Gökhan'ın affedilmesi içinde bulunulan şartlarda erdem gibi bir şeydir. FT'yi sevmem ama bu konularda hakkını veririm. Adam olanı kazanmasını bir şekilde başarıyor. Gökhan'a milli takımdan kesik atacaksın da ne olacak?

Senin benim durumumda aynı değil ki. Almancılarla içli dışlı olmuş herkes bilir ki onların kültürü çok yoz bir kültür, genelinde diyelim. Orada yetişmek euro kazanmak dışında ciddi anlamda zor ve Töre gibi adamlarda varoşlardan çıkıp geliyor.

Zaten muhabbete baktığında kim anlatırsa anlatsın baştan sona varoş seviyesinde geçtiğini görebiliyoruz. Burada yaptın mı bilmiyorum ama herkes "İNSAN KAZANMAK" olayından bahsedip, aksi görüşte olanları sikerken çıkıp bu tip bir olayda Gökhan'ın az da olsa cezalandırılıp, kafasının yerine getirilip kazanılmasına saçmalık gözüyle bakıyor.

30'lu yaşlarındaki bir barzodan bahsetmiyorum. Ha keza 5 gündür 30'lu yaşlarındaki mafyatik barzoyu da savunuyorsunuz. Onu bunu geçtik. 20'li yaşlarındaki ergenden bahsediyoruz.

Beşiktaş'ta Önder Özen'den tut yönetimine, milli takımda Fatih Terim'den tut Hamza'sına federasyonuna vs. hatta olaydaki bir numaralı aktörlerden Hakan'a kadar herkes affetmiş ve olay sineye çekilmeye başlanmış. Hakan ve Gökhan'ın birlikte çok güzel pozları vs. var milli takım kampındaki eğlenmeye birlikte çıktıkları poz düştü geçen vs... Olaylar buraya kadar gerilemişken adamın hatasını bu kadar suratına vurmaya devam etmek gereksiz. Ben bunu savunuyorum.

Ha keza Gökhan çok seviye atladı. O seken kurşunla yaralanması ve bu olaydan sonra mental eşiğini atlayıp zaten bugün olduğu seviyeye tırmandı.

Sözde büyük, esasta ufakta olsa bir ceza verilmesi ardından tekrar kazanılması bana kalırsa çok başarılı oldu. FT bu işleri iyi beceriyor ne yaparsan yap. Hakan'ı da tekrar kattı bir şekilde milli takıma işte kalanları da siktir et.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Ömer'in kendini kasten attırdığı maçtan beri kendisine uyuzum. Üstüne bu olay hariç demeçleri vs. de fazlaca egoistçe olduğundan sevmiyordum. Bu olaydan sonra da zaten her şey tatlıya bağlanmışken halen rerörerö yapıyorsa ggnormk, güle güle kendisine. Ülke şartlarında göre çok iyi adamdı ama yapacak bir şey yok.

Egemen'in milli takımdan silinmesi gibi artık gelemez. Gelmemesi de gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

omer iyi bir oyuncu degil, iyi bir insan da olmayabilir. umrumda degil. milli takimdan 3 mac kesmek bu isin cezasi degildir. istedigi kadar iyi bir insan olsun, yokluktan gelsin, su an her mac 200 gol atsin ve her gun losev'e 500 bin dolar bagis yapsin, cezasiz kalmis yuzbinlerce isten biri ulkede. milli takimda volkan yok su an, maca cikmadigi icin alinmadi. sirf fatih terim'in gerizekali rage'inden dunyadaki (hadi form olarak diyelim) en iyi turk stoper egemen de yok. emre var cunku fatih terim emre'ye muhtac. emre beyfendinin saha icindeki kirbaci.

yani gokhan tore gecen sene bu seneki kadar formda olsaydi gecen sene de kesilmezdi milli takimdan. adalet, hak yemek gibi seyler fatih terim'in umrunda degil. su milli takim gibi dandik bir kurum icin gokhan tore gibi bir insana 'adam' diyorsun ya bi de, helal valla darkrider.
Sosyal ağlarda paylaş

Egemen'in milli takıma alınmayışının sebebi Abdullah Avcı yalnız, onun döneminde yaşanan bir olaydan ötürü yazılan rapor yüzünden alınmıyor. Ha o rapora uyup uymamak tabii FT'nin elinde orası ayrı konu ama alınması huzursuzluk yaratır vs. diye düşünüyor.

Bunun yanında Egemen'in huzursuzluk yarattığı olayda da %100 hakkı var. Gökhan nasıl affedildiyse onunda tekrar çağırılması şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Gökhan ve Hakanın açıklamalarını okuyunca Gökhanın sinirine yenik düştüğünü düşündüm ben. Ömer ve Gökhanın kızdığı arkadaşı sanki Gökhanı uyuz etmek için yapmışlar birşeyler. Sonucu da bu olmuş gibi. Hakan da tamamen habersiz ve masum. Şimdi bir de arkadaşlarsa Gökhanla ve Ömer hala sorun çıkarıyorsa sanki suç en baştan Ömer deymiş gibi geldi bana. Ha milli takımda silah çekmek oda basmak hiç normal şeyler değil ama biri benim kız arkadaşımı rahatsız etse o silahı adamın ağzına sokmadan önce makatıma sokarım ki kendi ağzına kendi sıçsın beni uğraştırmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

mümkünse ülke futbolu düzelene kadar milli takım linchenstein'e bile yenilsin, böyle mi yazılıyodu bilmiyorm sadasfs

lan şans eseri turnuvaya giden şans eseri bişeyler yapan milli takım görmek istemiyorum artık, 10 senedir milli takımın ne kadrosu var, ne taktiği var ne bir oyun anlayışı var.

gerçi Demirkol'a göre var, KAOS futbolu lel.

1 DK gidip 3 kere gidememek, 1 AŞ ye gidip 2-3 kere gidememek istemiyorum lan artık hiç gitmeyelim
Sosyal ağlarda paylaş

Milli takım olarak Egemen'e muhtaç kaldıysak neyi tartışıyoruz zaten. Cidden kötüyüz. Üstüne de magandayız.

Şu maganda futbolcuların taraftar gazıyla kahraman gibi gezmesi çok gıcık edici cidden. Eskiden bu kadar değildi ya. Sanırsın vatanı kurtarıyorlar.

Bu sebeple herkes milli takım yenilsin istiyor. Çünkü kendi kulüp takımında iken nefret etse bile FB-GS-BJK aşkından katlanmak zorunda kalıyor. Yoksa şampiyonluk rakip takıma gidecek.

Milli takımda rezil olunca hem zevk alıyor hem de giren çıkan yok kulüp taraftarına. Her türlü win.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada;

said:
Beşiktaş ve A Milli Takım'ın önemli oyuncusu Gökhan Töre, Bayer Leverkusen'li Ömer Toprak ile arasında yaşandığı konuşulan 'silah' olayıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Hürriyet Gazetesi'nde çıkan "Gökhan Töre, Fatih Terim'e olayla ilgili açıklama yaptı" haberinin gerçek olmadığını belirten başarılı futbolcu, milli maç öncesinde bu haberlerin çıkmasına tepki gösterdi.

Gökhan Töre, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Doğrusunu olayın içindeki kişiler dışında kimsenin bilmediği, yaşanmasından dolayı hiç bir zaman gurur duymayacağım ve parçası olduğumdan dolayı çok üzgün olduğum, her fırsatta hatam olan kısmı için özür dilediğim bu olayın, yine bir maç arifesinde sanki benim ağzımdan röportaj yapılmış gibi sunulması, üstelik içeriğinde eksikler, fazlalıklar, yanlışlar ve yalanlar bulunur sekilde haber yapılmasının sadece bana ve olayın içindeki oyuncu arkadaslarıma değil milli takıma ve ülkeme de zarar verdiğini görmekten dolayı cok üzgünüm. Değerlendirmeyi kamuoyunun takdirine bırakıyorum..." dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...