Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

her yerde patiler

Horrible

Öne çıkan mesajlar

bende bi gün ofiste oturuyorum böle yeni bi çocuk gelmiş tipinide çok beğenmemiştim bişi var bunda diyodum. yakınımda da oturuyo bi baktım turuncu bişi parlıyo ekranında. aa lan dedim sen kimsin paticik'i nerden biliyosun falan.

meğersem adam benim senelerdir sürekli gs fb maç başlıklarında kavga ettiğim herifmiş. vay anasını demiştim.

şimdi öğlenleri kahve içmeye gidiyoruz, sigaraya falan çıkıyoruz. hayat çok garip kuşlar falan.

MrLevie burada bahsettiğim gizli özne. o kendisini biliyo diye yazmamıştım safdasf
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

ben bi ara xunn cuce fln grup halinde wow pack almaya gittiklerinde tanıştıydım foto fln çekmiştim hatta evet. toggie de vardı yamulmuyorsam. bir kere de benzer grubu kanyon da sinema çıkışı gördüm evet.

o gördüğün grup: ben, gangren, spark, xunn, cüce, laurelin, aktiftablet, scorch, yancılar
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Dworgian said:

ben bi ara xunn cuce fln grup halinde wow pack almaya gittiklerinde tanıştıydım foto fln çekmiştim hatta evet. toggie de vardı yamulmuyorsam. bir kere de benzer grubu kanyon da sinema çıkışı gördüm evet.

o gördüğün grup: ben, gangren, spark, xunn, cüce, laurelin, aktiftablet, scorch, yancılar

HAH İŞTE!!

benim isim/nick hafızam azıcık kıt ya kusura bakma :|

doğru konuşmuştuk seninle bunu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...