Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thailand Gezisi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

işin garip tarafı ben wot yazsam şimdi böyle deli gibi, kimse okumaz diye düşünüp gider köşeme çekilip üzülürüm.

ama arya yazınca, içeriğini hiç anlamasan bile, ne diyo lan bu diyip didn't read lol gifini koyamıosun buraya,
seve seve okuosun yani,

bayanlarda çene düştü mü erkeklerde ister istemez böyle galiba önemli bişey anlatıyor bu kadar hevesli hevesli konuştuğuna göre diyip dinliosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

sırf ruh halinde ki değişikleri görmek için hormon bassak nolur
memem mi çıkar durup dururken

testosterone bloklayıcı olmadan hiçbişi olmaz, depresyon ve kolay irrite olabilme ile az biraz meme buyur işte heh. bide beyin yanlış olarak gordugu hormon yuksek olunca kotu oluyor, surekli bir bulanıklık ve kotuluk hissi ve birşeylerin yanluş gittigini hissetme filan.

http://i.imgur.com/or8Wpmm.jpg?1

şu daha once yazdıgımınkitaptan alıntısı soranlar için heh, o T seli olmayınca veya eksik olunca bu durum oluyor işte. vucut ile beyin arasında harmoni olmıyor birde ustune beyni ters etkileyen ve kabul gormeyen bir hormona surekli maruz kaldıgından saglıklı calısamıyor filan.

benjani said:

çok geçmiş olsun, ben bir kıl dönmesi ameliyatı yüzünden 2 hafta yüzüstü yatmak zorunda kalmıştım.senin ameliyat ile kıyaslayınca, bizim doktorlarda sorun var galiba.

wow a ilk başladıgım sene bende geçirdim aynısını >_<. hiç unutmam ilk sancı başladıgında LBRS de beaststalker seti tamamlamaya çalışıyordum, salondaki koltugu taşımıştım vs. ben 4 hafta yattım ama ve kıl donmesi amelşyatlarında ne kadar yatarsan o kadar makbul, açık teknikle ameliyat olunca tekrarlama şansı cok dusuk. yuzustu yatarken monıtore bakıp ZF filan yapmaya kasıyordum ufff ne sorunlu gunlerdi.

Madcat said:

işin garip tarafı ben wot yazsam şimdi böyle deli gibi, kimse okumaz diye düşünüp gider köşeme çekilip üzülürüm.

ama arya yazınca, içeriğini hiç anlamasan bile, ne diyo lan bu diyip didn't read lol gifini koyamıosun buraya,
seve seve okuosun yani,

bayanlarda çene düştü mü erkeklerde ister istemez böyle galiba önemli bişey anlatıyor bu kadar hevesli hevesli konuştuğuna göre diyip dinliosun.

çokmu saçmalıyorum ya? :( çokmu gereksiz yazıyorum? :( :(

eskiden beri hep wot yazardım ama olmadığı için kişisel hayata girmez hep abuk subuk konularda olurdu bunlar. hiçte umursamaz kşmse okumuyor diye yazardım filan. son topicte hep "senin wotlar okunuyor, çoğu wot aksne akıcı ve bayık değil" şeklinde geribildirimler gelince bende çok aman wot olmasın diye kendimi frenlememeye başladım. genede gereksiz şeyler yazmaktan, çok detaya girmekten kaçınıyorum, forumuda ozellikle avoid etmeye çalışıyorum bu ara şu topic dışında çunki çok bayık tayland.

neyse en azından dedikodu ile ilişki sorunları yazmıyorum ona sayın :p

mulgear6 said:

baklava mı göndersek lol

gabe için topladıgımız paralarla gönderelim baklavayı bence

bu arada geçmiş olsun tekrardan
artk etek vs püfür püfür ooh

yeteri kadar kilo aldım zaten :( baklava bi en az 2 sene yiyemem heralde. bugunden başlıyarak ne olurs aolsun şekeri komple çıkardım gene hayatımdan, en çok kiloyu o yapıyor. aman pansuman kotu geçti, çok canım acıdı, çok kan kaybettim diye o sufleyi soyleyince ne disiplin kalıyor nede kalori kontrolü. oglen yemeği yedim diye kendimi kötü hissettiğim günler geri gelebilir.

eteğin tadını çıkarıyorum valla burda çünki istanbulda hele yazın benim boyumda biri için yalan direk. ortalama boyu kısa olan turk kadınına göre üretilen etekler uzun kızlarda kısa duruyor otomatik. giydiğim çoğu etek hollandadan alınma zaten ve bir daha gidersem direk bokunu çıakrana kadar alışveriş yapıcam. kısa olunca aile ve arkadaşlardna gelen eleştirileri geçtim sokakta ayılar okuz gibi bakıyor rahatsız oluyorsun, taylandın guzel yanı o kimse kimseye bakmıyor ohhh. pantalon çok daha pratik bişi zaten, giysen burdaki tiplerin çoğu erkek bu diye bok atar. şu anda pantolon pratik diil zaten bölgede baskı olmaması için. istanbula dönüş zor olucak, bir saat izah et pasaport kontrolde hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Siz, oturduğunuz yerden bu kadar zekasızca yorum yapmayı kendinize nasıl hak görebiliyorsunuz, ben de bunu bir türlü anlayamıyorum. Şu yazdığınız düzeysiz yorumları bir okusanız keşke. Kız dünyanın en zor işlerinden birini başarıyor, hem de daha çok yeni. Biraz haddinizi bilin.
Sosyal ağlarda paylaş

ivy said:

Siz, oturduğunuz yerden bu kadar zekasızca yorum yapmayı kendinize nasıl hak görebiliyorsunuz, ben de bunu bir türlü anlayamıyorum. Şu yazdığınız düzeysiz yorumları bir okusanız keşke. Kız dünyanın en zor işlerinden birini başarıyor, hem de daha çok yeni. Biraz haddinizi bilin.

Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

ivy said:

daha iyi ifade edilemezdi
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

ivy said:

Abi post of the year... Net
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

ivy said:

asdfs
bu kadar iyi yerde kullanılamazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

ivy said:

http://www.sharegif.com/wp-content/uploads/2014/01/tumblr_inline_mg17fuLBlg1rs.gif
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaahahahah <3

bugun süper düper bir gündü. şahane enerjim vardıve kullanıyım dedim, otelin hizmeti ile bolgedeki zengin thailerin AVM sine gittik gene, istedigim şeyleri geçen gittigimde durumum kotuleşip zaman kalmayınca alamamıştım :(

önce bugunun en buyuk hediyesini paylaşıyım, klinikten şu ve mahkemeye verilicek tercume ettirtilip, sonra gelsin pembiş kimlik ve isim değişikliği <3

http://i.imgur.com/hLXxfot.jpg

buda canım annemim bu yeniden dogum için bana aldıgı hediye, 28 yaşımda ilk güneş gozlugumu almış oldum hani, o kadar ihmal ediyordum kendimive dış gorunusumu. burda zaten zaruri oldu çunki güneş gunduz olduruyor direk. turkiyeden al dediler ama bu renk hiç göremedim bizde, aşırı hoşuma gitti ki gunmetal severim ve cilt alttonumada cuk uydu filan, yuzumede gitti.

http://i.imgur.com/krEkjl5.jpg

buda son olarak kendime aldığım hediyem, bunu almadan turlkiyeye donmemeye yemin etmiştim zaten, çok şükür satılmamış. eren ve levi de vardı ama mikasa > all. kirito, asuna vs vardı iyi fiyatlara ama meh oldukları için almadım. homura-chan satılmış ve geri kalan figurler hep naruto, bleach, one piece filan. shitto tier

http://i.imgur.com/sbEx1Ph.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

hastanedende verdikleri var ve geçerli. noterden onaylatıp burda konsoloslugada onay cektırılebılıyormuş ama ekstra 2000lira filan maloluyor ve avukatımzı gerek yok dedi. en kral dokumanı bile versen hakim gene hastanede muayneye yollayıp ondan sonra kararını veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...