Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thailand Gezisi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ufff sayfa sonuna kalmisim :p

kitap yazicam ilerde bi yolculugum tam anlamiyla bitsin, hersey yerine otursun ve biraz experience bar doldiriyim :P daha yapilicak cok is, bitirilicek cok quest var ondan sonra kayip zamanin telafisi var bide, hayata 30 yasinda baslamis olmak kotu olucak hani her bakimdan.

ot sevmiyorum, hollandada o kadar uzun aysayip ota bulasmayan nadir insanlardan olabilirim. kokusu bile igrenc.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

baticon diilde batiodin mi ne, 12.50tl 100mg i ve 2-3 gun gidiyor. betadine diye veriyorlardi taylandda burda sorduk muadili bu dedi eczaci.

bruce jennerdan sonra tutmaz tabide benim amacim ve hedef kitlem farkli ona guveniyorum!

e tabi eczaneden cam siseli 100 cc alirsaniz ha diyene kadar biter..onun plastik siselileri var hastanelerde de kullanilan formlarindan..ecza deposu olur medikalci olur fiyati 9 tl..

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ve laurelin yavaş yavaş yer altı ilaç dünyasının içine çekilir. İleride kuracağı u...u imparatorluğunun ilk adımları 2015 yılında böyle atılmıştı...

Breaking bad teklifi geldi zaten OM ile, labaratuar kurucak sermayeye kaldi is

Havaalani icin raporlar vardi zaten, onu gectim pasaportta parmak izi var zaten, o degismiyor sonucta :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Anti-spam yazılımı mesajınızın spam olabileceğini algıladı. Bu mesajı halen gönderebilirsiniz, fakat forum yöneticileri mesajı onaylamadan diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemeyecektir.

bingildak said:

TR'e dönünce bana pm at bebişim, sana güzel bir şeyler gönderelim :)

morfin kafasiyla okudugum bu postu 2 ay 3 gun sonra unutmiycagim aklinin ucundan bile gecmedi dimi :D

top kek :D

saka maka virallere baslamassiniz suzlu sozlukte simdi gordum :D

yuz icin shiseido expert sun alicaktim sizden 50spf ama bi wet i var, ben normalini kullaniyom anlasamadik :( artik firca temizleme suyu alirim, o her zaman ise yariyor :D nars orgasm allik alirim diyordum thebalm da dupeunu buldum ucuz ucuz ohhhh fakir style :D

neyse Ill hold you to your word m8 :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ahah tesekkur <3

bitti gitti, kritik en pislik donem olan 3 ayi atlattim, bundan sonrasi kolay. su agri kesici bagimliligi ilede mucadelem iyi gidiyor, %90 azalttim ilaclari, bi sekilde kilo almadan tutmaya calisiyorum filan

2,5 ay sonra spor yasagida kalktimi normal hayata donebilirim gercek anlamda :D cabuk gecti gitti, ilk geldigimde 1 saat pc basinda oturamiyordum, simdi gene eskisi gibi oyun oyniyabiliyorum en azindan, ipade mahkum diilim :P

3 ay ayni zamanda basari olcum ayi sonuc konusunda, taylanda revizyon icin donmem gerekmiycek. en az 5000tl tasarrufum var sirf sansim yuzunden :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...