Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefretlik hatun tipi

di

Öne çıkan mesajlar

Glatheros said:

"Ya Kamile biraz kıro galiba, kızcağızı uyar istersen ben söylersem gücenebilir. Abi, enişte diye sayıklıyor, ben sevmem bunları bilirsin bana ismimle hitap etsin. En nihayetinde burası knightsbridge, çok istiyorsa buyursun north london kuzeyde." de.

Şunu desin de hayatı ızdıraba dönsün, lel :D
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

Bak Kezban, ben bu tarz ataerkil yakıştırmaları sevmem, enişte abi vs bana çok ilkel geliyor, ben bunlardan uzaklaşmak için buraya geldim. Bana bundan sonra Mahmut de.

diye bir kafa ayarı çekebilirsin. Eşin rahat bi hatunsa sıkıntı yok. Eşinden yana problem olacaksa, onu ince ince işleyebilirsin.

mesela;

"Ya Kamile biraz kıro galiba, kızcağızı uyar istersen ben söylersem gücenebilir. Abi, enişte diye sayıklıyor, ben sevmem bunları bilirsin bana ismimle hitap etsin. En nihayetinde burası knightsbridge, çok istiyorsa buyursun north london kuzeyde." de.

veya hepsini boşver. Bu kadar takma kafana, en fazla eşine söylen azcık, akrabalarını sevmiyorum diye.

Bayadır "kıro" kelimesini duymamışım, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Grego said:

şok,şok,şok. mızrağımı benden çok dert eden ilk 5 sevgili paticik üyesini ücretsiz ağrısız mızraklama imkanı.

1.talihli teridon (çankırı). asil yedek, totemik (afyon).

teridon izmir ama ya cık cık

overlokçu ayağına gelmiş, halı kilim paspas kenarı konuşuluyor sen şehre mi taktın
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Abi asil dusunulmesi gereken nokta ingilterede yasayip hala yozgat havasi solumak.

Abi kutur kutur ingiliz kizlari kara kuru oglanlar(bizler evet amk) icin siraya girerken, eniste eniste diyeni nasil duyuyosun, goruyosun, hissediyosun?

Cik cik

Sizin okuldan tiplerin londra bulusmasinda duyuyorum abi. Zorla goturulmus olmam bi yana da bildigin kezban fabrikasiymissiniz hani. =]
Sosyal ağlarda paylaş

Kim la o kezbanlar sdfsd

di said:

Esh said:

Abi asil dusunulmesi gereken nokta ingilterede yasayip hala yozgat havasi solumak.

Abi kutur kutur ingiliz kizlari kara kuru oglanlar(bizler evet amk) icin siraya girerken, eniste eniste diyeni nasil duyuyosun, goruyosun, hissediyosun?

Cik cik

Sizin okuldan tiplerin londra bulusmasinda duyuyorum abi. Zorla goturulmus olmam bi yana da bildigin kezban fabrikasiymissiniz hani. =]
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Tori said:

di geçen amca dedim butthurt mü yaptın sen sdf

random yalakayla ıkınmalar falan

no offense btw, yörüngeye uçurma da şimdi hırs yapıp

Nerde ne dedin hatirlamiyorum da, gelip sacma sapan satasmalar, butthurt demeler, ayni fikri paylasanlara yalaka demeler. Ondan sonra no offense hirs yapip banlama. Sokayim no offensine.

Isim gucum yok seni mi cekicem lan ? Varsa bi derdin soyle yoksa yuru git.

topice OP ENİŞTE DENDİĞİ İÇİN Mİ ÜZÜLMÜŞ NEYMİŞ diye girdim, saydırıp durmuşun ardından kaç post "aynı fikri paylaşan adam"la birlikte falan

o yüzden butthurt hede dedim, ne denir ki başka

iyi ki işin gücün varmış yani

benim bir derdim yok valla, sana bir garezim de yok, gereksiz tartışma için kusura bakma ne diyim artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...