Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefretlik hatun tipi

di

Öne çıkan mesajlar

Abi hayir hepsi 30 yasina yakin bunlarin. En ufagi 26-27 yasinda.

Bi de esimi aldaticak olsam -ki sanmiyorum- bu ne yapacagi belli olmayan dengesizlerle mi aldatirim abi? Cunku bi tik sonrasi ben mi esin mi olcak, hssktr deyince esine haber ucacak. Hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Abi eğer rahatsız edici tavırları varsa eşinle konuş bence. Eşin çeker ayarı onlara. Sen hiç muhatap olma.

Bir de sen aman öyle böyle derken, hıyarlık eder eşine anlatırlar "bana kötü bakıyor, şöyle böyle yapıyor" diye; eşin her ne kadar seni tanısa, sana güvense de içine kurt düşer. Tatsızlık yaşarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle Kezbanlara karşı resmiyeti bozmamakta fayda var. Zaten herkes bana bakıyor modundaki hatunumuz gülsen kur yaptı, kızsan ulaşamadığı ciğere mundar diyor, diyerekten birileri üzerinden reklamlarını yapma meyillidirler. Böyle durumlarda onlara giren çıkan olmaz ve olan karşıdaki masum kişilere olur. Sıradan abazan biri baksa "o herkese bakıyor" diye sallamazlarken bizim gibi görgülü kişilere bakıyor denilmesi ve ellerinde en ufak yalan yanlış kanıt olması bulunmayacak bir nimet onlar için
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Liebe said:

bizde de bi tanesi vardı geçen enişteeee aşağı enişteee yukarı böyle civelek bişi el şakaları da var fena, eskaza yüz versek adımız sapığa çıkacak hiç muhattap olmuyorum. eşimin sülale genç, sevgilisi olmayan kız dolu anasını satim diken üstündeyim yanlış anlaşılcak samimi muhattap olursam diye.

Abi mayışlı mühendisim, içkim/sigaram var ama başka bişeyim yok

Liebe said:

sana kız değil elimi vermem ulan bişi yaparsın diye

ahasdhhahaahaesdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

çünki evlisin, başka bir kadın tarafından elenip seçildigin için potansiyelin en yüksekte. diger kadınları araştırma sürecinden kurtarıyorsun o yüzden sana yakınlar. abicimler enişteler ondan kaynaklı.
cocugun oluncada hayattaki misyonun biticek mesela.

adam özetlemiş, hala daha post atılıyor başlığa. yazık..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...