Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefretlik hatun tipi

di

Öne çıkan mesajlar

dur ben izahatimi yapıp öyle defolayım başlıktan. giderek saçmalanıyor zira.

di - grego atışması ortaya çıkınca konuyu dağıtmak istedim. grego ile de ilgili tek diversion bu geldi aklıma. konu dağılır stres biter sanmıştım. olmadı. yoksa kimsenin hangi kadınlarla ne halt ettiği çok da umurumda değil. el şeyiyle bir şeyler yapmak gibi bir derdim de olmadığı için zira.

gidin laf atıcak başka birilerini bulun
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Alakali alakasiz her konuda satasip tahrik ettiginden dolayi ucurdum bu arkadasi. Bi hafta hava alip gelicek. Varsa baska kasinan beklerim.

her konuda tahrik ettiğinden dolayı deyip de başka kaşınan varsa beklerim diye postu bitirmek. Sanıyorum şu forumda en saçma atar gider yapan adamlardan birisin di, ve hani bu yetkiyi verdiler diye bokunu çıkarıyorsun sorry. Ha bu durumda haksız mısın? haklılığın ya da haksızlığın tartışılabilir. Yani normal bir üyeye tamam kes dense ve sana şikayet edilse banlar mıydın mesela? pozisyon ceza sahası içinde olsa çalabilir miydin diyorum yani.

cidden her konudaki sys adminim ben banlarımmm havalarından gına geldi, ağır ol abi biraz. İnsanlarla bu kadar diyaloğa girme, giriyosan da yetkisiz kullanıcı gibi gir. sennen tartıştım, banlıycam seni taammığa deme yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sahnedeki standupciya laf sokayim da sanim yurusun tavri yapilmis. E abi adam standupci, sahne mikrofon onda. Sokar lafini susar oturursun.

Di de bunu yapmis guzel yapmis. Sen adami
Tauntlarsan, adamda seni aggrolar, bu ornekte oldugu gibi bani yersin.

Di'nin tavrini elestirebilirsiniz ancak belkide adamin admin olarak pati icin istedigi vizyon yeni gelenlerin avam ve agresif tavirlarini cezalandirarak yontmaktir? Ki boyleyse zaten en dogrusunu yapiyor. Bir cogunuzun avam halleri gina getirdi insanlara.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

di said:

Alakali alakasiz her konuda satasip tahrik ettiginden dolayi ucurdum bu arkadasi. Bi hafta hava alip gelicek. Varsa baska kasinan beklerim.

her konuda tahrik ettiğinden dolayı deyip de başka kaşınan varsa beklerim diye postu bitirmek. Sanıyorum şu forumda en saçma atar gider yapan adamlardan birisin di, ve hani bu yetkiyi verdiler diye bokunu çıkarıyorsun sorry. Ha bu durumda haksız mısın? haklılığın ya da haksızlığın tartışılabilir. Yani normal bir üyeye tamam kes dense ve sana şikayet edilse banlar mıydın mesela? pozisyon ceza sahası içinde olsa çalabilir miydin diyorum yani.

cidden her konudaki sys adminim ben banlarımmm havalarından gına geldi, ağır ol abi biraz. İnsanlarla bu kadar diyaloğa girme, giriyosan da yetkisiz kullanıcı gibi gir. sennen tartıştım, banlıycam seni taammığa deme yani.

Kral çıplak denmiş sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

burda sıkıntı patinin hiç bir zaman demokrasi olmayışından kaynaklı.

karakedi vaktindede böyleydi.

gidin bi consun ettiği haltların yarısını yapmaya çalışın 3 gün forumda barınabiliyor musunuz. buranın kültürü böyle, damara göre şerbet, diyi sıkıcı buluyorsan adamın adını gördümü "meh" der okumaz geçersin.
Sosyal ağlarda paylaş

bunca zamandır buradayım, bin kere şu tartışma oldu. bin kere de anlamadım.

evet yanlı tavır varsa eleştirebilirsiniz/eleştirebiliriz. yani fikir belirtilebilir.

ama sonuçta;

burada bedeli karşılığı bir hizmet almadığımızı, yani en kaba tabirle borusu ötenin eninde sonunda site sahibi ve yönetimi olduğunu

kayrılıyor denilen kişilerinin gerçek hayatta arkadaş olduğunu

ve burada zorla tutulmadığımızı

anlayıp, sindirip hoşumuza gidiyorsa durmamız gitmiyorsa alt+f4 yapmamız gerektiğini düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...