Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefretlik hatun tipi

di

Öne çıkan mesajlar

Ya bunu bayadir biriktiriyodum, az once yine basima gelince bi dert yanip kacayim istedim.

Bu "abicim", "siz benim annemsiniz babamsiniz", "enisteee" diye takilan tipler var ya. Abi nefret ediyorum onlardan ya. Daha boyle soylerken tokadi yapistirip "yapma" diyesim geliyo.

Hani ne dusundugunu bilmek de cok mumkun degil. Eniste tilsimini cakayim da bana kayamasin mi diyo yoksa aman eniste diyeyim karisi yavsadim sanmasin mi diyo ne diyo anlamiyorum cidden.

Nedir a bi bunlarin dertleri ? Bi de ben bi falso vermedigimden de eminim zira hic bi acidan etkileyici degiller.
Sosyal ağlarda paylaş

bizde de bi tanesi vardı geçen enişteeee aşağı enişteee yukarı böyle civelek bişi el şakaları da var fena, eskaza yüz versek adımız sapığa çıkacak hiç muhattap olmuyorum. eşimin sülale genç, sevgilisi olmayan kız dolu anasını satim diken üstündeyim yanlış anlaşılcak samimi muhattap olursam diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

bizde de bi tanesi vardı geçen enişteeee aşağı enişteee yukarı böyle civelek bişi el şakaları da var fena, eskaza yüz versek adımız sapığa çıkacak hiç muhattap olmuyorum. eşimin sülale genç, sevgilisi olmayan kız dolu anasını satim diken üstündeyim yanlış anlaşılcak samimi muhattap olursam diye.

Abi mayışlı mühendisim, içkim/sigaram var ama başka bişeyim yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...