Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefretlik hatun tipi

di

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Saeros said:

Vingthor said:

klitorisini sıkıp istiklal marşını tersten okutursan düzelir.

https://eminesozener.files.wordpress.com/2009/08/12520145b15d.jpg

önizlemede resim açılırken takıldı. böyle buruşuk bişi gördüm. OHA LAN KLİTORİS KOYMUŞ AYI dedim. sonra geçti ama.

asfdffgd
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Abi hayir hepsi 30 yasina yakin bunlarin. En ufagi 26-27 yasinda.

Bi de esimi aldaticak olsam -ki sanmiyorum- bu ne yapacagi belli olmayan dengesizlerle mi aldatirim abi? Cunku bi tik sonrasi ben mi esin mi olcak, hssktr deyince esine haber ucacak. Hehe

ne güzel bu KARILAR BANA GÜLÜMSÜYOR HEPSİ Mİ BENİ İSTİYOR LANET OLSUN kafaları ya
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

di geçen amca dedim butthurt mü yaptın sen sdf

random yalakayla ıkınmalar falan

no offense btw, yörüngeye uçurma da şimdi hırs yapıp

Nerde ne dedin hatirlamiyorum da, gelip sacma sapan satasmalar, butthurt demeler, ayni fikri paylasanlara yalaka demeler. Ondan sonra no offense hirs yapip banlama. Sokayim no offensine.

Isim gucum yok seni mi cekicem lan ? Varsa bi derdin soyle yoksa yuru git.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak Kezban, ben bu tarz ataerkil yakıştırmaları sevmem, enişte abi vs bana çok ilkel geliyor, ben bunlardan uzaklaşmak için buraya geldim. Bana bundan sonra Mahmut de.

diye bir kafa ayarı çekebilirsin. Eşin rahat bi hatunsa sıkıntı yok. Eşinden yana problem olacaksa, onu ince ince işleyebilirsin.

mesela;

"Ya Kamile biraz kıro galiba, kızcağızı uyar istersen ben söylersem gücenebilir. Abi, enişte diye sayıklıyor, ben sevmem bunları bilirsin bana ismimle hitap etsin. En nihayetinde burası knightsbridge, çok istiyorsa buyursun north london kuzeyde." de.

veya hepsini boşver. Bu kadar takma kafana, en fazla eşine söylen azcık, akrabalarını sevmiyorum diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...