Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

ben intelin fanını kullanıyorum, çok sessiz çalışıyor. hoş ağır yük altına gireceği oyunlar oynamıyorum genelde ama sorun yaşamadım.
(hots-cs:go)

amazon konusu açılmışken bir soru sorayım, 2. el topiclerinde bi ara kavgası tartışması olmuştu, geçen gün de internet kafeci bir arkadaş amazon ve vergi konusunda iddialarda bulundu, buradan sık sık kullananlar var sanırım; amazondan alışveriş yaparken sitede gösterdiği fiyat dışında ekstra bir ücretlendirme oluyor mu ? atıyorum 310 dolar gtx 970, bu 310 dışında benim vermem gereken bir para oluyor mu ? kafeci arkadaş bu kartın gümrükte takılacağını sonra benim üstüne bir sürü vergi ödeyeceğimi iddia etti. ben aksini söyledim fakat hiç alışveriş yapmadığım için emin olamadım, nedir bunun aslı?
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

amazon konusu açılmışken bir soru sorayım, 2. el topiclerinde bi ara kavgası tartışması olmuştu, geçen gün de internet kafeci bir arkadaş amazon ve vergi konusunda iddialarda bulundu, buradan sık sık kullananlar var sanırım; amazondan alışveriş yaparken sitede gösterdiği fiyat dışında ekstra bir ücretlendirme oluyor mu ? atıyorum 310 dolar gtx 970, bu 310 dışında benim vermem gereken bir para oluyor mu ? kafeci arkadaş bu kartın gümrükte takılacağını sonra benim üstüne bir sürü vergi ödeyeceğimi iddia etti. ben aksini söyledim fakat hiç alışveriş yapmadığım için emin olamadım, nedir bunun aslı?

plz
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyata dikkat et gümrük için tahmini bi bedel de yazarlar oraya. Masraf falan çıkarmıyorlar takır takır geçiyor herşey.

http://www.amazon.com/VG248QE-1920x1080-DisplayPort-Ergonomic-Back-lit/dp/B00B2HH7G0/ref=sr_1_11?s=pc&ie=UTF8&qid=1447769363&sr=1-11&keywords=144hz&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_condition-type%3A2224371011%2Cp_n_size_browse-bin%3A3547805011%7C3547806011

Sanırım en ucuz 144hz monitör şu. Bi çılgınlık yapıp alasım geliyor, sonra diyorum ki tüketim toplumu reröre. Almayayım en iyisi :)o
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx970-gaming-4g-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

Peki bu mu daha iyi evga ssc mi yoksa bir fark yok mu belirgin bi fikir bulamadım internette ama sanki msi daha iyi diyorlar gibi geldi.

ben genel olarak asus/msi tercih ediyorum ama en son psu aldım evga'dan, çok memnun kaldım. 10 senelik de warranty'si var.

evga'yı burdaki gurular övüyordu.

bir tık daha ucuz oluyor genelde evga'lar, yetkili servisleri de iyi çalışıyor diye duydum. bence evga alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...