Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pewdiepie 9 trilyon kazanmış

Shean

Öne çıkan mesajlar

Türk bir tane bebe vardı, çocuk işte bayağı para kaldırmıştı. O neydi?

Youtube işinde aslında cidden feci para var ama işte sunum olayında bitiyor.

Hani şey örneği vardı. Benim bir arkadaş TR de hiç olmayan kağıt figürler üzerine youtube da inceleme videoları yapmıştı. Eh işte izleniyordu, meraklıları işte arama yapanlar vs.

Başka bir eleman, neredeyse birebir aynısını çok eğlenceli bir sunumla falan işte güzel filtrelerle vs. koyuyor. Zaman bile aynı hemen hemen ve 50k izleyiciye falan ulaşıyor. Sonra geekyapar mı ne o figürleri getirdi mi üretti mi Türkiye de ne işte satılmaya başlandı adfasd

Sunum cidden önemli ya, göğüslerin ve vajinan yok ama bu işi yapmak istiyorsan bu tip şaklabanlıklar yapmak şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Killzone 3 lansmanında tanıştığım bir çocuk vardı bir de işte adam paso oyun incelemelerinde kasmak, pro olmak istiyorum diyordu. Adam orada bile kovalamıştı ama neyse biz bıraktık tabii, o devam etmişti. Kendi sitesinden TuruncuLevye vs. geçmişti. Şimdi geçen baktım da oradan ayrılıp yeni Youtube kanalı açıyorlar. Daha bir haftada 30.000 takipçi mi ne direkt geldi. Adamın bildiğin fanboyları var.

Ha kitlesi paso 10-15 yaş arasında çekilmez çocuklar ama birkaç ay önce sorduğumda benim hoşuma gidiyor onlarla muhabbet vs. demişti. Ha harbi egosuz, herkesle muhabbeti vs. de vardı ve stream-youtube videosu işinden yürüdü gitti sadfsda

Modern zaman işleri çok eğlenceli ya, biz de mal gibi gümrüktü ithalattı uğraşıyoruz asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...