Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon gümrük zıvırı

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
idare mahkemesinde stajım vardı. adliye asansöründe vatandaşın biri davasıyla ilgili bir şey sordu. dilin döndüğünce anlattım. teşekkür etti vs. sonra bana durduk yere sen çok iyi bi avukat olucaksın numaramı kaydet ben sana lazım olucam dedi. alla alla dedim acaba vekaletini falan mı vermek isticek. neyse telefonunu kaydederken sordum beyefendi yanlış anlamayın ama siz bana hangi konuda yardımcı olucaksınız diye. telefonunun kılıfı yok çinden telefon kılıfı getiriyorum her model var çözeriz dedi. herif mükemmel pazarladı hiç unutmam.

öyle bir anı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

@Prudent

Yani olay memura kalmış oluyor.

İki ihtimal mi var ?

- Memur paketi kontrol eder. Gümrük bedelini belirler. Eğer gümrük bedeli amazon'un aldığı bedelden az ise amazon aradaki farkı refund eder. Aynı ise refund olmaz.

- Memur paketi kontrol etmeye yeltenir. Ama nikotin krizi gelmiştir. Paketi beleşten geçirir. Sigara içmeye gider. Bedel alınmadığı için amazon full refund verir.

Bu mudur yani olay ?

PS4 geçirenler nasıl geçirmiş hala anlamadım yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

idare mahkemesinde stajım vardı. adliye asansöründe vatandaşın biri davasıyla ilgili bir şey sordu. dilin döndüğünce anlattım. teşekkür etti vs. sonra bana durduk yere sen çok iyi bi avukat olucaksın numaramı kaydet ben sana lazım olucam dedi. alla alla dedim acaba vekaletini falan mı vermek isticek. neyse telefonunu kaydederken sordum beyefendi yanlış anlamayın ama siz bana hangi konuda yardımcı olucaksınız diye. telefonunun kılıfı yok çinden telefon kılıfı getiriyorum her model var çözeriz dedi. herif mükemmel pazarladı hiç unutmam.

öyle bir anı işte.

böyle hikayeleri çok seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...