Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crowfall

Certhas

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

eternal kingdoms da, camelot'daki depths de patato sistemler. ikisi de pvp zamanini azaltiyor. keske ucuncu bir mmorpg olsaydi boyle salakliklarla urgasmayan, 100% pvp odakli da ikisini de dovseydi.

Bilmiyorum Dark Age of Camelot oynadın mı ama Depths dediği Daoc'taki Darkness Falls (3 realmin dungeon içinde hem pve hemde pvp yaptıkları yer)oluyor ve bence baya keyifli,özellikle stealther karakterin varsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

- Warhammer'da büyük ihtimalle beraber oynadık sanırım :P
Neyse warhammer online'daki sistemle çok farklı bir olaydı.
- Warhammer online hangisine daha çok benziyor dersen kesinlikle Crowfall derim ve büyük ihtimalle 3 ay oynanır ve patlar. Ama Camelot unchained yine daoc gibi kalıcı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

warhammer online beraber oynamışsak, ki ben 3 seneye yakın oynadım, hatırlamam lazım. warhammer oynamış birinden çok warhammer terke benzer yorumlar onlar. crowfall'un da warhammer ile alakası yok. tıpkı aklı başında pvp oyunu ile pve ortamlarının alakası olmadığı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

warhammer online beraber oynamışsak, ki ben 3 seneye yakın oynadım, hatırlamam lazım. warhammer oynamış birinden çok warhammer terke benzer yorumlar onlar. crowfall'un da warhammer ile alakası yok. tıpkı aklı başında pvp oyunu ile pve ortamlarının alakası olmadığı gibi.

Eski postlara bakarsan görürsün(Red Guard ta idim),daoc oynamamış birinin aklı başında bir pvp oyununa yahut rvr oyununa örnek verebiliceğini zannetmiyorum.

Şu ana kadar çıkmış bütün pvp/gvg/rvr mmorpglerinde pve unsurları mevcuttur olmayan modeli henüz release olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

crowfall beta'ya bu yıl içinde girecek. KS launch date Dec 2016 idi ama 2017 Q2-3 release olur.

CU beta için hala TBD diyorlar. muhtemelen 2017'de. KS launch date Dec 2015 idi bu hızla release 2018 Q3-4'de anca. şu patato yürüme animasyonu baştan yapmışlar neyse ki.

zaten ikisine de bakılır duruma göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
pati'de mmo oynayıp, haber takip eden bi azınlık kaldı abi. ayrıca CU başlığı üzerindeki ölü toprağını atan da benim bu arada. en son mesaj 29 ocakta atılmıştı orada :P

haftaya 7/24 online soft launch beta server duyurusu gelicek diyorlar bakalım. adamlar EU serverını falan bile ayarlamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...