Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold kasma - WoD

barbu

Öne çıkan mesajlar

eski matlar prof kasmak icin gereksiz artık. draenor matları ile kolayca 1-600 prof kasılıyor. hatta bir miktar 600+.

bence eski matları bs gibi profların yaptıgı transmog setler icin alıyor olabilirler, baska bisi gelmiyor aklıma.

bu arada ben alt charımı levellamadım, tailoring var. gunluk work order gonderiyorum gelen tailor malzemesi ile 30 slotluk cantayı yapıp 4.5k'ya okutuyorum. bunun dısında enchantlar hala iyi para getiriyor, malzemesi garrison'dan. bir crit enchantı 1.7k falan TN'de. level 3 herb'den de bol miktarda bitki geliyor bazılarının stack'i 400g ediyor.

ama en iyi yontem kesinlikle firelands vb heroic girip dusen itemları vendorlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ah al satla xpac başından beri 50k yaptım özellikle inscription kartları (şimdilerde kaput herkes öğrendi), 40k salvageyard lvl3ten gelmiştir (1 tane boe 665 + transmoglar), 20k falan da enchant. Mainde enchant olsa çok daha fazla gelirdi hatta. Her profession karakterini 90layıp sırf dailylerle bişeyler yapıp satarak iyi para kasılırdı da mecalim yok o kadar. Firelands falan girip kasmak da direk vakit ayırmayı gerektiriyor, bütün şu işler her gün girip 5-10 dakkada yapılabilecek işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben WTS Skull of War diye bağıyorum. Kaç kuruş diyene AH'ta kartların toplamı artı 1-2k gibi bir rakam söylüyorum. Havada kapıyorlar. Elimde kalacakmış, fiyatı düşecekmiş falan hiç bir riski yok.

Exp başında mining ve herb.den 30-40k kastıydım çok uğraşmadan; sonra miningin boku çıkınca insc.e çevirdim; kart yapıp sattım; oradan da 100k falan kazandım. En son şu trinket upgrade'ini 20k'ya sattım işte.

Totalde 200-250k falan kasmışımdır exp başından beri; şu an 70k + 30k'lık warpaint cart curt var. Gittim mount-pet-enchant falan ne varsa bastım parayı sdkf
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
tsm icin youtubeda bir ton tutorial bulunmakta. ordan tsm ogrenip salvage yarddan cikan tmog yesilleri vendorlamayarak bir miktar gold elde edilebilir.

en azindan harrison jones' u follower olarak edinin, treasure hunter traiti ile follower missionlardan da pasif bir sekilde gold alabiliyorsunuz.

eger gunde 1 saat farma ayirabilirim diyorsaniz, eski expansionlarin ciceklerini ya da madenlerini farmlayin. populasyonu yuksek bir realmde inanilmaz hizli satiliyor onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...