Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

sabonis said:

mokoko said:

samaella said:

http://www.burosit.com/tr/content/file-9-ba%C5%9Fl%C4%B1kl%C4%B1

şirkette bunu kullanıyorum güzel koltuk valla. Evde bombok bişi var yeni bişi almam lazım da 500 tl veremem

bende gittiğim bi müşterinin ofisinde bunlardan görmüştümde kullanmıştım. resmen muhteşem ötesi koltuk. para vericekseniz bundan alın valla bence. arkadaşa aldırdım çok memnun.

740 liraymış bu. 600 lira Markus yerine şunu almaya yakınım. dün gidip denedim, oldukça rahat gibi. ikea'ya gidip markus'u denemeye üşenirsem, direk bunu alıcam gibi duruyor.

625'e de şu var file7:

sabo almışsındır heralde artık ama bu file7'yide yine müşteride görüp kullanmıştım. bu da baya rahat ama diğeri kadar geniş değil arkası. o yüzden bence bilgisayar sandalyesi olarak file9 dhaa iyi.

bu arada aldıysan ne aldın ne kadar aldın nerden aldın az bilgi versene bende bakınıyorum bu ara.

ben buna cevap vermemişim ya. araya türlü türlü şeyler girdi kaynadı gitti hala kırık koltukla oturuyorum anasını satiim :D

şimdi dxracer'a doğru da kaymıyor değilim. 740 lira. üstüne 250 daha verip evladiyelik dxracer almak falan.... ama en büyük derdim istanbul'da deneyememek. denemeden de 1000 tl'lik alışveriş mi yapılır anasını satiim. en az 5 sene boyunca götümü koyucam sonuçta... o yüzden yine kararsızlığa geri döndüm.

ama şeyi söliim, markus da denedim ikea'ya gidip, markus'un iyi olduğunu düşünmüyorum. build quality meh yani. ikea işte zaten, en üst kalitesi bile belli bi seviyeyi aşmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada koltuk seçiminde dikkat etmeniz gereken şey 30 sn oturmak ile iki saat arasındaki fark. genelde insanlar en ergonomik şekilde kazık gibi oturup kısa süreli deneyimle ölçüyorlar koltuğu, yanıltıcı olabiliyor. zamanınızı verin, dükkan sahibi godoş değilse bol bol oturun, biriyle gittiyseniz iki sandalyeye oturun sohbet edin, telefonda bakının kaykılın doğrulun, fap pozisyonu alın falan.

bütün bunları yaptıktan sonra karar verirseniz daha isabetli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...