Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cs:go silverin seyir gunlugu

Namessar

Öne çıkan mesajlar

benim dpi sens kac onu bilmiyorum da laptoptan bilgisayara gectigimde 1 ay kadar ozurlu gibi hissediyordum, ayarlayana kadar canim cikti bi windowstan bi mausun dpi ayarindan bi oyun icindeki sensitivityden degistire degistire kusuratli bi sayidayim su an ama mukemmel degil yine de. degistirirsem rahat 3 rutbe duserim yalniz ondan eminim dsf
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

Tamamen şans işte, kimlerin yanına düşüceğin.

Bak mesela şu an oyundayım, benden başka 3 türk 1 yabancı var, 12-0 veriyolar elimize. Adamlara rush gitmeyin camp yapın diyorum, sallamıyolar, p90 alıp rush rush rush.

şunun aynını bugun supreme/legendary eagle maçında yaptı bizim takım. 13-6 yeniyorken 15-15 i zor kurtardık.

iyice bozdu mm ya. level farketmeksizin
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

nagayı kırdıkdan sonra paceholder olsun diye bundan almıştım daha da başka mouse kullanmam :D

avago adns-5050 sensor? tarihte uretilen butun fake gaming mouselarda nedense bu sensor var. kosarak kacarim o mouse tan ben. senin mouse fake degil, gercek bir model, ama gene de o sensoru tercih etmisler.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

50 ping olduğu halde point blank adama half clip boşaltıyorsun adam zero dmg alıyor 1-2 sny sonra öldüğünde ne alaka bu?
cok oluyor ya

30 pingle oynuyorum palacetan ates ediyorum, sarjor bitiyor reload icin iceri donup uc adim atiyorum neredeyse palacein ortasina gelmisken aslinda olmusum hem de headshotla. awp disinda master elite alti oynuyorsan mantikli yerlere spamlayacaksin iste illa biri headshot oluyor sen istemesen de, hic kasmaya yok aim precise olsun diye. hatta sprayi mukemmel yapabiliyorsan ne ala.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...