Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siradisi Bir Konu ve Patiye Elveda

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

mahkemeden isim degisikligi olduguan dair kagit yollamassan hesap ismini degsitirmiyor, realid de filan kabak gibi eski isim cikiyor

butun online hesaplarimi guncelledim bir tek blizzard bu cinsligi yapti o kadar kaydin kuydun arasinda. guvenlik nedeniyle, hackler nedeniyle yapamiyorlarmis.

eyyyy blizzard, senden buyuk (literally!) gabe var ve o bile bole ugrastirmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"edepsizlik yapip cemkiremiyorumda isim onlarin insiyatifine bagli cunki. ulke dingonun ahiri kivaminda oldugu icin, peki diyip geciyorum. rutin hastane manzaralarina girmiycem, aradan kaynamaya calisanlar, bir tahlil gosterip gidicem diyip 1 saat doktoru kitliyen hastalar vs. sark kurnazlari, sark kurnazlari heryerde!"]

gayri ihtiyarı rage yaşıyorum

niye böyle bu ülke insanı ya

nnefreeeet
e
f
r
e
e
t
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Viki'nin derdinin yanında hiçbi şey tabi de bürokrasi yollarında süründürmeyeceklerini bildirsem ben de kasıcam ilk ismimi sildirmek için. Dede adı diye gidip Mustafa yazdırmışlar, yurtdışına çıkmaya korkuyodum bi ara sdf

ne oluyo ki Mustafa olunca? benim de kullanmadığım ilk isim Mustafa dededen dolayı.

gayet güzel isim. yurtdışında hiç bi sorun olmadı. zaten ne olabilir ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ortaokuldayken FEM'den abiler aramıştı, gel bize diye, telefonda hangi adını kullanıyosun diye sormuşlardı, cevabımı beğenmedikleri için Mustafa diyip duruyolardı, ben ısrar ettikçe adam sinirlendi "Mustafa'sın sen, bizim dershanemize de geliceksin" falan diye atarlanmıştı. Suratına kapatmıştım.

Bu bi travma gibi etkiledi de ondan mı sevmiyorum acaba sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
BITTIIIIIIII :D (sayilir)

http://i.on5yirmi5.com/image/2011/02/16/88919.jpg

sabah erkenden bir kosusturmaca, 2 sahit istediler, arkadasim gec kalicak gibi olunca annemin arkadasini aldik falan, yetistik yetisemiycez derken, raidzone ile BRD arasi bri kivam yakalamis anadolu adliyesinin koridorlarinda kosusturduk durduk. caglayandaki cumbuse ve kesmekese kiyasla gayet sakindi :D

11.30 da idi durusmam, benimkinden once 2 tane kamuslatirmasiz el atma davasi vardi, baska bir davada IBB birilerini dava etmis kompozisyon gibiydi kapiya astikalri ozet ve bu kadar kapsamli davalara max 10dk ayirmislar sonra nufus mudurlugunden bulunmasi gereken gorevli kaybolmus vs. vs. 2.30 dami ne anca sira geldi, hakim dogru duzgun yuzume bile bakmadi. abuk subuk tipler dinleyici olarak otururken hastanenin yolladigi raporu anlamadi, avukat yuksek sesle okudu baya bir tuhaf oldu mahkeme salonunda genital tasvirleri :P sonra 20. kere ameliyat raporumun noter onayli tercumesini istedi ve 20. kere neden "normal" proseduru izlemedigimi, gidip yurtdisinda oldugumu sordu. sorna hemm humm inceledi ve dondu "sen simdi ameliyat oldunmu yoksa olucanmi?" diye ilk ve son kez bana soru yoneltti sacma bir sekilde. muammer guler gibi konusuyordu zaten hani dinlerken bir kelime kacirirsan gitti komple. neyse cok uzatmadan AYCA diye yazdirdi :P duzelttik, onayladi imzalar atildi ve on karar hazirlandi.

cikarkende soyle bir diyalog gecti

hakim- yahu bu ne bicim is, once buraya gelip izin alip sonra ameliyat olman gerekiyor ama sen gitmissin bastan olup sonra buraya gelmissin

avukat- prosedur son senelerde baya degisti, artik eskisi gibi isletmiyor kimse

bir sonraki davanin avukati- eh iste bunlar surekli basimiza yeni bir icat cikartiyorlar KIKIKIKIKI

ve son :)

2-3 haftaya gerekceli karar cikicak, temyiz hakkini reddedicez haliyle bu davada gereksiz oldugundan yoksa kafadan uzuyor gene o sure beklenirse. sonra basin ilam kurumuna ilan verilicek ve biyerde (herhangi bir yerel gazete sanirim) yayinlanicak ve nufusa gidicek, sonra 2 resim ile alicam kimligimi :D

tahmini olarak temmuz sonu filan butun bu zirilti bitmis oluyor, sonra banka hesaplari, ehliyet, pasaport, sgk kaydi vs kaliyorki offff anam offff

bu sureci benim gibi kisa yoldan cheatliyerek degilde normal yapmaya calisanlara bi 20 kat saygi duyuyorum su anda. cekilicek cile degil su hukuki surec. simdi bakalim mahkemeden aldigim on karar ile blizortu ikna edebiliomuyum :D uyuz olmaya basladim artik cunki hots oynarken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...