Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siradisi Bir Konu ve Patiye Elveda

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ekşisözlükte gördüm, "aa hangi ülkede oldu acaba?" diye merak ederek tıkladım sdf o kadar imkansız geldi.
http://www.radikal.com.tr/turkiye/trans_kadini_iceri_almayan_hamamciya_ayrimcilik_sucundan_3_bin_tl_ceza-1282917

ayrıca ekşide de transseksüelin ne olduğunu bile bilmeyen bayağı kişi varmış ya, o da ayrı tuhaf.
Sosyal ağlarda paylaş

tanidiklari birinin basinda bu dert olmayinca bilemezlerki, batida filan en azindan oprah gibi programalrda baya baya ogretmeye ve tanitmaya calisiyorlar insanlara. bizde ise sokakta gordukleri travestilerden ve basinda cikan abuk subuk haberlerden biliyorlar

diva realitesi var bide tabi, bu ulkede tek benim ve ben olmaliyim diye senelerce gezdigi icin durum iyice boktan bir hal aliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

demografik ve tavir yuzunden, cok az dogru durust community var ve jenerasyon ve kultur korkunc fark yaratiyor, mainstream support siteleri 40-50 yasindakilerle dolu ve cidden cok acayip onlarda jenerasyon farkini saymasak bile. igrenc resimler koyuyorsun zerre elestiri yapmiyorlar, asiri kasiyorlar bole "iyi" olmaya ve cok sahteler yani. cokta tutucular, cogu konuyu konusmak yasak falan filan

genel olarak chanlar daha iyi elestiri alabilmek icin o yuzden, gayet acimasiz olabiliyorlar ve hugbox olmasina kimse izin vermiyor filan. kulturel olarakta cok yakinim yani, oyunlar anime falan filan, her konu rahatlikla tartisiliyor

4chan cok bozdu ama, tripfaglerin birbirini ezerek prim yapmaya calistigi biryer oldu ki anon postlara kimse kasip cevp bile vermiyor, o ona laf sokuyor bu buna laf sokuyor kanser direk. ilk acildiginda baya iyiydi ve baya fazla sey ogrendim, onun hatrina hala arada bir giriyorum

Yazının %50 si ingilizce diğer yarısı türkçe. Şu dilimize daha çok önem göstersek.

Havalı mı oluyor böyle yazınca cidden merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...