Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Geçen Paladin oynuyorum. Karşımda priest var. Sabah da yeni Tirion craftlamışım. Önceki oyunlardan birinde silence, diğerinde hex attılar. Diğerlerinde de tirion'a gerek kalmadan kazandım. Neyse bu priest turn 3te thoughtsteal attı. Dedim Tirion'un hayırlı olsun. Turn 6'da avenging wrath, 8de tirion yedim ^_^ tirion'la vurup swd atıp bir de silahla vurdu. Çok acıttı anlıyo musunuz? :(
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada aklıma geldi yine denk gelmediyseniz; mesela aktif buff mı desem ne desem bilemedim yani malganisin +2/+2'si, raid leader'ın +1 attack buffı gibi buff almış bir minionın hp/atk değerlerini swaplarsanız bufflı hali base değerlermiş gibi değişip tekrar buff alıyor.

örnek vermek gerekirse 1/3'lük bi voidwalker malganisle beraber 3/5 iken swap sonrası 5/3 değil 7/5 oluyor. bu da enteresan biraz. lethal hesaplarken veya board clearlarken dikkat edilmesi gerekiyor baya.
Sosyal ağlarda paylaş

druid ile karşıma paso shaman-mechmage geliyor ıkınarak %50 winrate yakalıyorum.
hadi hunter oyniim diyorum, üst üste 3 warrior geliyor, sonuncu da explosive trap'im varken topdeck grom çekerek 8 manada lethal yapıyor.

blizzard are you fucking kidding me?

demonlock oynamak istiyorum ama 1600 dust'a kıyamıyorum malganisim yok :(

edit: üst üste 4. warrior. FFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUU
Sosyal ağlarda paylaş

anaaaaaa sınanıyorum bu gece resmen. şimdi de 2 oyundur üst üste yerde mad scientist'im varken, onu öldüremeden 2 turn üst üste secretlarımı çektim.

ulan yoğun bi gündü biraz kafamı boşaltiim boş boş ok salliim dedim. ama yok. bugün hunter oynamak haram. rank düşmemem inanılmaz. legend'a kasıyo olsam çıldırırdım heralde :D
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda op deck diye bişey yok aslında. taş kağıt makas olayı var. 10-12 tane falan sağlam deck var hepsi birbirini düdüklüyor.

control warrior
patron warrior
demonlock
zoolock
face hunter
midrange hunter
midrange paladin
mech mage
freeze mage
klasik druid
rogue
resurrect priest