Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

benim mill rogue de bu

http://www.hearthhead.com/deckbuilder#cMcc7Mcu7Moq7MkQ7MkU7Mqh7Md67Mfu7Mid7MhM7MuB7MxG7Mgp7Mvt7MDc8m

eldekiler ile bunu yaptım. king mukla olsa efsane olur

cidden cok cok eğlenceli, oyunda frezee mage ile birlikte en zevkle oynadığım deck oldu.

minion yok deckte max rank kaç gördün ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

applev0dka said:

benim mill rogue de bu

http://www.hearthhead.com/deckbuilder#cMcc7Mcu7Moq7MkQ7MkU7Mqh7Md67Mfu7Mid7MhM7MuB7MxG7Mgp7Mvt7MDc8m

eldekiler ile bunu yaptım. king mukla olsa efsane olur

cidden cok cok eğlenceli, oyunda frezee mage ile birlikte en zevkle oynadığım deck oldu.

minion yok deckte max rank kaç gördün ?

olması gerekenden fazla bile var minion ya :D

açıkçası öyle hardcore oynamıyorum günde 30-40 oyun atmıyorum.
ama şu deck ile mech mage'den trionlu control paladine herkesi ağlattım.

ihtiyacın olan tek şey 5 manaya kadar gang up ve oracle eline almak, sonra zaten çatur çutur cekip-çektiriyorsun, adamın elinde 10 kart yapıp vanish ile yerdeki kartlarnı yakıyorsun. cektiklerini yakıyorsun falan adamın bütün oyun planı dağılıyor.

mukla da olsa fazladan 2 kart daha yakacam ki baya faydalı olcak
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sen de bu komboların hiç birini beğenmediğin için face hunter oynuyorsun dimi

face hunter oynadığımı nerden çıkardın?

olm laf sokmaya çalışıyorsunuz da az aynaya bakın lan :D oyundan anladığım için genel olarak beğeniyorum/beğenmiyorum bazı şeyleri. öle cahil cühela yorum yapmıyoruz yani. 4 kartlı bir kombo kullanmak zordur genel olarak. izlemem lazım bi 20-25 maç ki daha sağlıklı yorum yapayım ama kağıt üstünde üst düzey gibi durmuyor diyebilirim.

hep dediğim gibi bir yorum/öngörüm net yanlış çıkarsa kabul ederim. zamanında sırf magic bilgimle oynarken, metayı falan takip etmezken en başlarda, tinkmaster overspark'ın dandik olduğunu savunmuştum, yanlıştı mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Birisi beni arkadaş olarak eklesin :)

Arkadaş maçını izle questi geldi. :)

daron2848

Bu arada şu yeni combo hayırlı olsun.

ºل͜º༼ ºل͜º༼ ºل͜º༼ ºل͜º ༽ºل͜º ༽ºل͜º ༽ EVERYONE,GET IN HERE ༼ ºل͜º༼ ºل͜º༼ ºل͜º༼ ºل͜º ༽ºل͜º ༽༼ ºل͜º༼ ºل͜º༼ ºل͜º༼ ºل͜º ༽ºل͜º ༽ºل͜º ༽
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Emperordan sonra druidler fazla güçlü olmadı mi ya? Roar ve charge varken inersen hic bir şekilde şansı olmuyor Karsi Tarafın. 2 roar hele tam gg

Wishmaster said:

O olmasa bile high cost bir sürü değerli kartı var. Lore'lar, War'lar, 8/8 tauntlar, cenarius ohş..

şu şekilde bir nerf bekliyorum. http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/31lupy/emperor_thaurissan_nerf_suggestion/
ama hemen olmaz muhtemelen. bütün wing'lerin çıkmasını beklerler. arada bol bol değerlendirmek lazım bu kartı control decklerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...