Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzun mesafeli iliski

orionlogic

Öne çıkan mesajlar

orionlogic said:

senko said:

Istari said:

senko said:

bi de herşleyi geçtim 27 yaşında ne master'ı
sektörünü bilmiyorum da 27 geç değil mi master için?

ben de bu mantığı anlamıyorum, niye geç olsun?

27inde master'a gitsen, 30'unda dönücen
25 yaşında işe başlamış olsan senin 2 senelik tecrüben varken, aynı yaştaki rakibinin 5 yıl tecrübesi olcak, yaşıtın team manager iken altında çalışırsın

işte bu yüzden geç

babacim art masteri diyorum. benim isim yok sirketle sunla bunla. zaten freelance calisiyorum.

yok sana demedim
faynart'sa yap master
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

olabilir abi. kadınların kafasını anlamak güç değil aslında. senden sıkıldı mı artık? anlarsın diye düşünüyorum böyle şeyleri. "bi süre konuşmayalım" tarzı şeyler geçti mi hiç ilişkinizde? her gün konuşur musunuz devamlı? kızdan daha üstün müsün eğitim konusunda? kaslı mısın? paran var mı? bunları söylersen daha güzel cevap vericem.

zaten birlikte yasiyoruz biz. o sabah okula gidiyor dedigim gibi asistan / hoca. ben evde freelanceleri yapiyorum. ekonomik, kulturel seviye aynidir bizim. butun paramiz neredeyse plaklara, kitaplara gidiyor. ufak bir hayatimiz var iste.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Istari said:

senko said:

bi de herşleyi geçtim 27 yaşında ne master'ı
sektörünü bilmiyorum da 27 geç değil mi master için?

ben de bu mantığı anlamıyorum, niye geç olsun?

27inde master'a gitsen, 30'unda dönücen
25 yaşında işe başlamış olsan senin 2 senelik tecrüben varken, aynı yaştaki rakibinin 5 yıl tecrübesi olcak, yaşıtın team manager iken altında çalışırsın

işte bu yüzden geç

burada soru akademik kariyer yapıp yapmayacağı, eğer akademik kariyer hedefi varsa geç olduğunu düşünmüyorum ki bence aksi bile geç değil hem yüksek lisans yapılıp, hem de çalışmak mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

gg. dostum bu çok güzel bir hayat olarak dursada kadınlar bu hayatı gençlik olarak görüyor. benden sana söylemesi. aile kurulacak bir hayat değil bu. kadının kafasına biri girse bu 2 sene içerisinde aile kurmalısın vs ayağına, aldatma ihtimali yüksek ama bak sakın burada okuduklarınla kızdan ayrılma. kızla adam akıllı konuş, eğer kız başından savıyorsa, ciddi cevaplar vermiyorsa o zaman uyar, hala devam ediyorsa ayrıl gitmeden önce. gittiğinde zaten sekse doyarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

PrudenT said:

ulan gören de sanır ki hiçbirinizin babası askere gitmedi anası da onu beklemedi

No offense,

Artik oyle karakterli kadinlar yok. Herkes hayalindeki kadini annesi gibi resmeder ama, malesef.

offenselik bi şey yok abi
erkek de yok nası olsa
çift yönlü baş-tarak ilişkisi sdfşlkad
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

of aynen, onlara daha çok yöneliyor kızlar. ciddiyim bak.

"of abi ahmet kural çok komik eleman" diyen adamla sevişir akşama.

yani buradan yazinca elbet olmuyor ama hic oyle olmadi. ben master'dayken orada o da bir sekilde buraya donmenin yollarina bakiyor hatta ama dedigim gibi masterini bitirmesi lazim onun orada ya kadro acilirsa ne yaparim diyor simdi bir yandan da o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...