Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzun mesafeli iliski

orionlogic

Öne çıkan mesajlar

23 umde tanistim hatunla, 28 imde evlendim, 34 umde bosandim. 11 sene.

bunun 6 senesinde banka mufettisligi yaptim, yari uzun mesafe iliski gibi dusun.

bosandigim donemde acaba iliskiye zarar veren gecmiste mesleki olarak yarattigim zorunlu mesafe miydi, yoksa mesafe sayesinde mi iliski uzadi, yoksa mesafe daha da uzasaydi da bitse mi daha iyiydi diye dusunmedigim zamanlar olmadi degil.

takma kafayi, olacagi olur. uzun mesafe iliski pek yurutulen bir sey degildir. ondan nisan yuzugunu takip oyle giderler niyeti ciddi arkadaslar.

yalniz benim gibi hayatinin ucte birini bir kadina verip sonra niye gezip tozmadin alemlere akmadin salak kafa deme de. 35 yasinda kicinda killar agarmis oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

23 umde tanistim hatunla, 28 imde evlendim, 34 umde bosandim. 11 sene.

bunun 6 senesinde banka mufettisligi yaptim, yari uzun mesafe iliski gibi dusun.

bosandigim donemde acaba iliskiye zarar veren gecmiste mesleki olarak yarattigim zorunlu mesafe miydi, yoksa mesafe sayesinde mi iliski uzadi, yoksa mesafe daha da uzasaydi da bitse mi daha iyiydi diye dusunmedigim zamanlar olmadi degil.

takma kafayi, olacagi olur. uzun mesafe iliski pek yurutulen bir sey degildir. ondan nisan yuzugunu takip oyle giderler niyeti ciddi arkadaslar.

yalniz benim gibi hayatinin ucte birini bir kadina verip sonra niye gezip tozmadin alemlere akmadin salak kafa deme de. 35 yasinda kicinda killar agarmis oluyor.

bütün müfettişler boşanıyor. iyi ki istifa etmişim yıh yıh
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

ben 29 - 35 arası şunu yaşadım o bakımdan namessar haklı slajdsljdkl. o zaman bile "lan vay niye böyle yaptık" olabiliosun.
Sosyal ağlarda paylaş

5 senelik ilişkiyi uzun mesafeli ilişki olarak güncelleyemezsin olmaz, ilişkinin fıtratına aykırı.

şöyle ki şimdi bu ilişki bu kadar sürmüş eyvallah ama heyecan biteli çok olmuştur. birbirinizi hala seviyor olabilirsiniz tamam bu ilişkinin devam etmesinin başlıca sebebidir fakat bir diğer sebebi de alışkanlıklarınızdan kopamamanız. baya yer etmişsinizdir birbirinizin hayatında bu süre zarfında.

e şimdi birbirinizden ayrı kalacaksınız bunca zaman. hani birbirinize yakın olmayı geçtim skype konuşmalarınız bile sekteye uğrayacak zaman zaman. o mervelerde olacak o gece, diğer bir gece senin ertesi güne yetiştirmen gereken kol gibi bir ödevin olacak falan filan... alışkanlıklarınızdan da yavaş yavaş uzaklaştığınız için aranızdaki bağ çok çok zayıflayacak. e böyle olunca boynuz yemesen de ya da sen ona takmasan da bu ilişki bitecek. zira uzun süreli ilişkilerin çoğunun bitmesine mani olan o alışkanlıklardan kopamama sorunsalı sizin için bir sorun olmaktan durumunuz itibariyle çıkmış.

öte yandan kız 5 senesini vermiş sana şimdi sen yoksun. kızın aklına illa düşecek ulan bunla bu kadar yaşadık ama berkecan da var onla nasıl olurdu ki acaba... aldatmamak adına hazır alışkanlıklarından kopmuşken ayrılır senden ve ufuklara yelken açar. sende kafayı yersin gurbet ellerde özellikle ailene ve çevrene bağlı biriysen psikolojin çökmeye müsait olacak sonra ver elini antidepresan.

bunları yaşamamak adına ayrıl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...