Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

one piece vs. naruto

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Enel haki kullandığının farkında değildi ki, tanrı olarak doğdum ve bu bana bahşedilen güç falan diyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ayrıca kullandığı haki de gözlem hakisiydi.

Luffy de hiçbir şey yoktu. Sadece fiziksel olarak immune oluşundan kaynaklı kapışabildi. Enel, Luffy'i iplemedi ama ipleseydi de kendisi de Luffy'e fiziksel olarak hasar veremeyeceği için dövüş pek bir yerlere gitmezdi. Şimdi bütün hakilere hakim ve çok daha hızlı, güçlü Luffy olacak karşısında. Kolay dövüş olmaz.

Ama işte Enel de güçlenerek geleceği için bir şeyler uydururlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

o bu deilde enerüde iki kilo testis vardı he
hala onunkimi en yüksek attack dmglı logia?

en iyi logia olarak ace'in meyvesi gösteriliyordu ama milletin enel'den haberi var mı yok mu bilmiyoruz. Seride hep en güçlü Logia olarak geçiyor.

Zoan tipi en güçlü meyve Marco'nun ki, gücü sayesinde aynı zamanda Logia özelliklerine vs. de sahip gibi bir şey. Hatta en güçlü meyve bile olabilir belki sdfsdsd Paramecia içinde hiç konuşulmadı.

Skypie de mantra diyorlardı ama hakinin farklı bir adı diye değil, onlar öyle adlandırdıkları içindi. Skypie de aşağıdaki yaşamdan neredeyse hiç haberleri yoktu. Hakinin iki türünden doğal olarak haberleri yok ve neredeyse doğuştan gelen ve ortaya çıkan gözlem hakisi sayesinde işte kendilerine güç uydurmuşlardı.

Ya zaten seride o zamanlarda haki yoktu. Sonradan işte koyuldu da asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Blackbeard daha güçlü olduğu için yenmedi ama daha kurnaz olduğu için yendi. Beklemediği anda gafil avladı, gücüyle alakası yoktu.

Ace'in meyvesi Ace ortaya çıktığından beri herkes tarafından en güçlüsü olarak gösteriliyor. Son arcta yine herkes en güçlü Logia diye yükleniyor üstüne vs. Doflamingo da öyle reklamını yapıyor. En güçlü kullanıcı olarak hiç bahsedilmedi. Misal Whitebeard'e dünyanın en güçlü adamı diyorlardı ki meyvesi ekstrem değildi. Kullanma tarzı, fiziksel güç ve haki vs. faktör. Blackbeard yoksa çok über güçlü olduğu için Impel Down'u falan patlatıp, Donanma'ya kafa tutmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Logia olsun ne olursa olsun hesabı peşinde millet o meyvenin. Whitebeardınki bildiğin bug istediği adayı yok edebiliyo daha ne olsun.

Sonuç olarak göreceli biraz bu işler.

Abi meyve gücü ile karakter gücü arasında çok fark var yalnız, yani kullanım işte diyorum ya :D

Whitebeard'in gücü çok iyi, üstüne kendisi hayvan gibi güçlüydü. Kral hakisinden tut, fiziksel olarak bile kurşun geçirmezdi. Onun kendi efsanevi gücüne paralel meyvesi de çok güçlü olacak.

Blackbeard mesela Ace'i indirdi diyoruz ama gelen vurdu, giden vurdu. Blackbeard'in meyvesi güçlü mesela kendisi beş para etmez ama kişiliği, tarzı, kurnazlığı vs. sayesinde takipçileri var ve sürekli önüne koya koya gidiyor.

Ya en önemlisi Shanks işte güç bakımında, adamın meyvesi yok ama en sağlam meyveliler bile dalamıyor asdfsda ya da Mihawk işte güzel örnek.

Karakter gelişimleri mesela bizimkilerin yine güzel örnek, Robin tek tük kol çıkartıp taşak sıkarken sadece son halinde yüzlerce kol çıkartıp, devasa kollarla ayaklarla vs. vurabiliyor millete. Karakterin fiziksel ve mental gücüde meyvenin gücünü paralel olarak arttırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Blackbeard daha güçlü olduğu için yenmedi ama daha kurnaz olduğu için yendi. Beklemediği anda gafil avladı, gücüyle alakası yoktu.

Ace'in meyvesi Ace ortaya çıktığından beri herkes tarafından en güçlüsü olarak gösteriliyor. Son arcta yine herkes en güçlü Logia diye yükleniyor üstüne vs. Doflamingo da öyle reklamını yapıyor. En güçlü kullanıcı olarak hiç bahsedilmedi. Misal Whitebeard'e dünyanın en güçlü adamı diyorlardı ki meyvesi ekstrem değildi. Kullanma tarzı, fiziksel güç ve haki vs. faktör. Blackbeard yoksa çok über güçlü olduğu için Impel Down'u falan patlatıp, Donanma'ya kafa tutmadı.

ace

Law

Sen Law ı kastediyor olmayasın. :)

Luffy'nin beden darbe alıyor yalnız hakisiz. İlk kapışmada mızrağı sokaydı luffye gg. Enel'in öyle bi sıkıntısı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

meyve olarak diyorsanız kizaru derim.

ayrıca blackbeard ı hafife almayalım. onunla ilgili bilmediğimiz şeyler olduğu kesin.

shanksın gözündeki 3 çiziği (pençe gibi olan) blackbeard yapmıştı diye hatırlıyorum. adam 2 tane meyve aldı. normal bir insan değil bu adam. çok farklı bir olayı var bence. örneğin cavendish gibi. o da meyve değil. farklı bir olay. ayrıca bu adam da D ismini taşıyor. Nasıl hakiyi sonradan öğrendiysek onun gibi farklı bir olay daha öğreneceğiz gibi geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Akainu haki ile gömdü yalnız yumruğu, lav ateşi eritir işin goygoyuydu asdfasd

Law için ne zaman bahsetti ya, hatırlamıyorum. Manga da bahsedildiyse bilmiyorum sadece animeden takip ediyorum.

Ama ultimate meyve bile olsa işte Law'ın meyvesi Paramecia, Ace'in meyvesi Logia'ydı. Ha totalde en güçlü olarak işte tartışılır ama bana kalırsa, kişisel fikrim animenin bir kısmında da söylenildiği gibi Marco'nun meyvesidir.

Zoan tipi olmasına rağmen Anka ile logia gibi özellikleri var. Uçuyor, kaçıyor. Zoan'dan gelme fiziksel özellikleri de var. Kendini iyileştirebiliyor yarı ölümsüz gibi bir şey. Daha ne asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Olayını bildiğimiz adamlar arasında dediğim gibi en taşşaklı Enel. Haki + Logia + Yıldırım + Hız + Teleportasyon Yani Oda başkan ne varsa gömmüş adama.

Ha BB de çift meyveye geçti ki ikiside hayvani güçlüler. Ama adam meyvelerin güçleri konusunda mal biraz, Yoksa BB yi diyebiliriz güç konusunda ama Enel hayvanıda harbi master meyve konusunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...