Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

one piece vs. naruto

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Her ne kadar yanlı davranıp Naruto demek istesem de One Piece.
Naruto bir animenin nasıl yapılmasının en güzel örneklerinden biridir. Fakat bir animenin nasıl yapılmamasının da en büyük örneğidir.

Çok yanlış yerlerde filler girip arayı uzatmalar, insanı hikayeden soğutmalar yapılacak iş değildi bunlar. Naruto'dan Shippudden'e geçişteki fillerlar bir nebze kabul edilebilir fakat şu son arcta yaptıkları resmen cinayet oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben one piece i izlemeyi şu köpek yüzünden bırakmıştım.

http://www.youtube.com/watch?v=EJPx9zJEItM

düşünsenize köpeciğe ölmüş sahibinden kalan son şey napıyo şerefsiz. nasıl üzülüyor köpecik. soruyorum senaristlere. sebebi neydiki? ne gerek vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

One Piece kurgusu baştan sonra var ya, Skypie'den sonra hızlanıyor sadece ama temel yine önceki bölümlerde atılıyordu.

Skypie'den sonra yanılmıyorsam Enies Lobby geliyordu. Serinin en harika arc'ı bana kalırsa, sonra Thriller Bark bayağı sıkıcı ama ondan sonra tekrar güzelleşiyor. Gerçi dur Marineford Arc'ı var daha, en en en iyisi oydu.

marineford'da zaten serinin miladı direkt, oraya kadar izleyen adam için one piece direkt en iyi üç anime arasına girer asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
33. başlıyor. Hayatımda böyle hızlı Inuyasha okumuştum bir. Yarıladım bakalım. Naruto'nun ilk yarısı daha sağlamdı bence ama ikinci yarısında çökmeye başlamıştı, bu nasıl olacak bakalım.

Bir de böyle devam edecek mi ada ada, yoksa time skip filan olacak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Yani şey olayı da var, Luffy o zaman haki nedir bilmiyordu ve doğal olarak kullanamıyordu.

Sağlam hakili bir adamla haki bilmeyen Enel'in pek şansı yok. Ha kendisi de öğrenmiş olacak falan ancak ki Enel'in geri döneceği zaten bayağıdır söyleniyor. Çok daha sağlam ve haki öğrenmiş dönerse işte böyle aralarda bir arc'ta zaman geçirmelik sağlam boss olabilir.

Yani bakıyorsun çünkü bir 14 yıl daha çizeceğim demişti Oda birkaç yıl önce, 14 yılda en az 10 arc olacak desek 10 düşman ya da konu demek oluyor. Olası rakipler;

Donanma (Borsalino vs. topyekün savaş olur)
Akainu (Donanmadan ayrı baş boss)
Teach ( Final boss)
Yonkou'lardan ikisi, isimlerini unuttum asdfsd

Shanks var, boss olarak gelmez ama kapışma sözü var. Arc'a konu olmaz. Dragon var daha, babası ile karşılaşacağı bir arc kesin olacaktır. Mihawk vs. Zoro'su vs. olacak daha.

Yani böyle bile baktığında maksimum 7-8 arclik boss, konumuz var. bu aralarda eskilerden mutlaka dönüş olur. Yeni bosslarda gelir ama bilmiyorum.

Enel mutlak geri döndürülecek karakter. Nitekim adamlar daha geçen yıl 2 farklı boyutta Enel figürü bastırdılar. Unutturmakta istemiyorlar belli ki karakteri :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...