Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Xmas Sale 2015

Tori

Öne çıkan mesajlar

knox said:

aente said:

@ballistic Türün oyunlarını seviyorsan oynanır işte, bir poe değil ama oynanıyor yoklukta.

evet desync konusunda bir poe edemiyor.

ben o yönden karşılaştırmadım zaten oyunun tek eksi yönü o, yoksa grim dawn derinlik olarak poe ile kıyaslanacak bir oyun değil. ikisini de oynuyorum zaten aydınlatıcı bilgi için sağol fdsg.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

knox said:

aente said:

@ballistic Türün oyunlarını seviyorsan oynanır işte, bir poe değil ama oynanıyor yoklukta.

evet desync konusunda bir poe edemiyor.

ben o yönden karşılaştırmadım zaten oyunun tek eksi yönü o, yoksa grim dawn derinlik olarak poe ile kıyaslanacak bir oyun değil. ikisini de oynuyorum zaten aydınlatıcı bilgi için sağol fdsg.
POE oynadım bende, sırf desync problemi yüzünden bıraktım oyunu. Çok sinir bozucu geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

oha alfa sürüm bile mi değil lan :(
haybeye aldık desene
nese bekleriz relase çıkana kadar

Prison bazı release edilmiş oyunlardan daha hazır bir oyun. Mod, script vs. supportu bile var. Steam workshopu var. Şu an sandbox hapishane ardından hapishane yapmanı engelleyecek hiçbir şey yok.

Ayrıca her ay atlatmadan yeni content ekliyorlar. Her ay açıp yeni ne eklediklerinin videolarını izliyorsun. Bana kalsa prison architech'i early access'den hiç çıkarmazdım. 5 aylık content daha ekleyip release edeceklerine her ay yeni content eklesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...