Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

ips gsync'de mantıklı geliyor aslında ama ips hiç kullanmadım gözümle de görmedim. hani ips olanla olmayanın oyun deneyimindeki farkını anlayamıyorum ondan.

Gaming de teoride bir fark yok. Sadece görüş açıları iyi ve renkler çok daha iyi ips'de. Mesela bu 248QE TN panel olduğunu için sağdan soldan veya aşşağıdan bakınca siyahlanmalar oluşuyor hemen. O yüzden belli bi açıdan bakmak gerekiyor tn panelli monitörlere.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Millet

http://www.amazon.com/Samsung-34-Inch-LED-Lit-Monitor-S34E790C/dp/B00Q7VCSGU/ref=sr_1_7?s=pc&ie=UTF8&qid=1448643789&sr=1-7&refinements=p_n_size_browse-bin%3A3547808011%2Cp_n_feature_three_browse-bin%3A12659080011

su monitöre göz koymustum ama 920$, bakinirken sunu buldum:

http://www.amazon.com/LG-Electronics-34UC87C-34-0-Inch-LED-Lit/dp/B00Y09G6JG/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1448643789&sr=1-3&refinements=p_n_size_browse-bin%3A3547808011%2Cp_n_feature_three_browse-bin%3A12659080011

Arada 240$ fark var, backlight bleeding falan demisler user reviewlarinda. Bide LG ips panel, Samsung VA panel, alinirmi LG ne dersiniz?

600$ vericem bi monitore ama hala ışık sızması olucak he?
kalsın abi

benim şuanki monitorumde var ışık sızması sağ alttan çok az bi seviyede olduğu için rahatsız etmiyor tabi ama dediğim gibi bi dünya para verdiğim monitörde çıksa ağlardım
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

barbu said:

Logitech klavye gomsem mi diyorum ama sonradan turkce keycap bulup degistirebiliyor muyum? Bazen turkce harfler gerekli oluyor.

yaw. cap olsun olmasın ne önemi var. karakterin yerini biliyorsan ne derdi var? millet niye bu kadar tuş derdinde anlamadım.

Ya benim disimda biri de kullanir filan. Nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartı olayını erteledim, 1000 serisini bekleyeceğim. 970 alacaktım vazcaydım. O bütçeyi daha iyi ssd, kablosuz god tier bir headset ve mouse için kullanacağım. Yeni topladığım sisteme 560ti'yi takacağım 1000'e updateleyene kadar dursun idareten.

Samsung PRO serisine güzel bir mega indirim girerse 512 giga versiyonu patlatırım efil efil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...